Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám kirak ha csak most...

Anyám kirak ha csak most azonnal nem megyek dolgozni, mit dolgozzak először?

Figyelt kérdés
Sose dolgoztam még, de gondoltam lesz időm meg a bizonyítvány osztásig (most érettségiztem). De úgy tűnik ő nem így vélekedik. Azt mondta 15.-ig kell találnom munkát különben takarodhatok itthonról. De fogalmam sincs mit dolgozzak.
2020. máj. 10. 22:21
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon értelmes anyukád lehet. A jelenlegi helyzetben, akiknek volt állásuk, közülük is sokan elvesztették, sokakat elbocsátottak, másoknak meg csökkent a munkaidejük. Majd pont most lesz könnyű munkát találni nyilván. Kíváncsi vagyok, ha neki kellene keresni valami munkát magának most, mit találna, kb. semmit.

Nekem két ismerősöm is mondta, hogy ahol dolgozik, ott elbocsátanak embereket.

Vagy ha ennyire okos anyukád van, kérd meg, segítsen neked munkát találni.

Még az érettségit sem kaptad kézhez, ilyen végzettséggel még nehezebb elhelyezkedni, tapasztalat nélkül.

De hátha ír itt valaki neked, aki tudna alkalmazni téged mellékállásban, vagy ilyesmi...

2020. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
94%
Lehetőség szinte nulla. Élelmiszerbolt, arufeltöltés.
2020. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
Hát ő nem igazán foglalkozik vele, mivel hogy neki van még allása. Nem tudom megkérni mert nem szól hozzám. Nagyjából leszarja ha beszélek hozzá.
2020. máj. 10. 22:45
 4/58 anonim ***** válasza:
79%
De miért kell most hirtelen dolgoznod? Hány éves vagy? Csak mert diákmunkát vállalhatsz. Egyébként szerintem jogilag se lenne tiszta ha utcára küldene. Apukád mit szól?
2020. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
14%
Vár a sereg. Annál gyorsabban most nem találsz munkát.
2020. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
19, és lány vagyok.
2020. máj. 10. 23:05
 7/58 A kérdező kommentje:
Apám nem él velünk, nem igazán foglalkozik vele mi van velünk.
2020. máj. 10. 23:06
 8/58 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találnál munkát és mégis elküldene van legalább annyi pénzed, hogy kihúzd pár napig valahol kajával? Fogalmam sincs milyen állapotok uralkodnak ott de ha nem utál téged akkor lehet, hogy pár nap múlva ő keresne mert nem tudna élni a gondolattal, hogy fogalma sincs mi van veled.
2020. máj. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 Metionin ***** válasza:
99%
Október 15-ig van jogviszony igazolásod, azzal menj diákmunkázni és gyűjts pénzt. Aztán lépj le ahogy tudsz. Anyukádnak pedig küldök egy szeretetteljes buksisimit, péklapáttal.
2020. máj. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
78%
Mit kovettel el amiert igy viselkedik?
2020. máj. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!