Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tul erzekeny...

Szerintetek tul erzekeny vagyok, vagy valami nem oke velem?

Figyelt kérdés

Szoval 22 eves no vagyok. Van egy masfel eves kislanyunk a ferjemmel. Mivel a hazunkat epitettuk ezert itt laktunk eddig anyukameknal,tehat ide szuletett a babank. Nagyon-nagyon szeretem a szuleimet,es rettegek a koltozestol.. egyik felem menni akar a masik nagyon huz ide 😢

Nem az fog hianyozni,hogy anya be segit 1-2 dologban,hanem az,hogy barmikor itt van nekem,es barmikor tudok vele beszelgetni. A kislanyunk is imadja a nagyszuleit ,felek hogy hianyozni fognak neki. Hianyozni fog a szobam,a kertunk, az erkelyunk. A mi hazunk is gyonyoru lett,de nem erzem meg otthonnak attol.. lassan koltozunk par nap es mar ott tartok ,hogy gyomoridegem van.:( legyszi nyugtassatok meg ,aki volt hasonlo helyzetben ..:/


2020. máj. 10. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát szerintem hamarosan költözhetsz vissza. Le kellene válni a szülőkről.
2020. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Ez természetes. Majd ahogy meglátod, hogy ott is ugyanúgy beszélgettek, tartjátok a kapcsolatot, jobb lesz.
2020. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Atya isten. Ovodas kislany vagy. Es szulsz is :DD 👏👏👏👏👏
2020. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Én 24 éves vagyok, és alig várom hogy össze költözhessek a barátommal, de én még nem tehetem meg. A gondolkodásod, nos...eléggé gyerekes. Egy barátnőm pl az alapján választott egyetemet hogy haza tudjon járni minden hétvégén az anyjáékhoz, pedig ott nem is volt olyan szak amit szeretett volna. Erre hajaz nekem nagyon a te sztorid. Nem tudom hogy tudod ezt te gyomorideggel lereagálni. Jot fog tenni a párkapcsolatotoknak hogy leválsz végre anyadekrol. 20 évesen szültel, feleseg vagy, és amiatt érzed magad rosszul hogy anyáddal most nem fogsz mindennap találkozni ezert. Kicsit tul koran alapítottal családot szerintem, még nagyon szülő függő vagy.
2020. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonymousreview60 ***** válasza:
59%
Te még gyerek vagy. Ideje leválnod, különben majd a férjed válik le. Otthon meg úgy lesz, hogy azzá teszed.
2020. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nincs ezzel gond, valakit jobban megvisel a költözés, a változások.

Milyen messze lesztek?

Csodás hogy ilyen jó a kapcsolat a családoddal. Ne aggódj telefonálhattok sokat, látogathatjátok egymást. Mindig ott lesztek egymásnak, ezen egy kis táv nem fog változtatni. Majd megszokod, belakjátok az új házat és csodás lesz. A picurka is hamar megfogja szokni.

Sok boldogságot! :)

2020. máj. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Szia! 29 éves voltam, amikor összejöttem a mostani férjemmel. Addig együtt éltem a szüleimmel és a testvéremmel. Nem "mamahotel" volt, volt munkám, beleadtam a rezsibe, fizettem a saját dolgaimat, főztem, mostam, takarítottam, szóval mint minden családtagom, kivettem a részem a dolgokból.

Úgy adódott, hogy a párom ide költözött hozzánk, mert akkor nagyon rossz fizetése volt, az édesanyjánál lakott. Akkor albérletet még nem tudtunk volna fizetni a kettőnk pénzéből sem. A szüleim felajánlották, hogy hozzánk költözhet, elfogadtuk. Aztán anyumék és a tesóm kiköltöztek a telkünkre, végül kint is maradtak, mert téliesítették a házat (ez már évek óta tervben volt0. Mi a lakásban maradtunk. Az első pár nap nagyon furcsa volt, volt, hogy picit sírtam is, ugyanakkor szuper volt kettesben. Anyuékkal, ha akartam, minden délután beszélhettem, senkit nem veszítettem el, a tesómmal is megmaradt a jó kapcsolat, csináltunk tesós napokat,stb.


Neked is fura lesz először a szüleid nélkül, de gondolj bele, milyen szuper lesz a saját kis birodalmatokban, a saját házatokban. Azt és akkor csináltok, amikor akarjátok, a gyereketeknek is meglesz a saját kuckója. Beszélgess vele is erről, hogy először valóban fura lesz, hogy nem lesznek ott a nagyiék, de majd ha mentek látogatni, mekkora öröm lesz, meg addig is beszélgethettek telefonon, skype-on, bárhogy. Ha te teljesen rá vagy görcsölve erre, egyenesen rettegsz, azt meg fogja érezni a kicsi is, szóval jó lenne az ő érdekében is megnyugodnod és örömmel tekinteni az új életetekre :). Nem veszíted el a szüleidet, csak kicsit kevesebbet találkoztok majd :).

2020. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!