Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a családotokban alkoholista?

Van a családotokban alkoholista?

Figyelt kérdés
Öcsém 22 éves és alkoholista , gyógyszeres, drogos, mind1 neki De azt ki maxolja. Ájulásig, öntudatlan állapotban kerülve. Mély depresszió. Hogyan kezelitek a helyzetet ?
2020. máj. 8. 20:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Van. Apukám legkisebb testvére, öccse. Nem tartjuk vele a kapcsolatot,sosem tartottuk. Se apukám,sem a többi testvér. Jah de, egyik testvértartotta/tartja de azok is linkekk...

Amúgy a saját lánya nem tartja vele, azt sem tudja h férjhez ment, van egy unokája es utba van a második.


Párom apja is alkesz, sosem láttam még józanul.

2020. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%

Az egyik nemrég meghalt.

A másik az apám. Amikor kicsi voltam, megígértettem vele, hogy ha velem van (elvált szülők) akkor napi egy sörnél többet ne igyon, mert nem bírom elviselni ahogy részegen viselkedik. Ezt évekig be is tartotta, aztán ahogy 17 lettem, ez az ígéret valahogy semmissé vált. Brutálisan lerészegedett, egész nap piált és iszonyú rondán viselkedett velem. Emlékeztettem az ígéretére, nyilván neki állt feljebb. Közöltem vele, hogy ennyi volt. Azóta szerintem csak párszor beszéltünk telefonon. A gimnáziumi ballagásomra se jött el.


Szerintem az alkoholistákat máshogy nem lehet kezelni. Ha ultimátumot adsz nekik, talán észhez térnek. Vagy nem. De kedves rábeszéléssel sajnos nem lehet eredményt elérni.

2020. máj. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
látok a környezetemben alkeszokat sajnos nap mint nap. és kénytelen vagyok elnézni nekik. ha ennyi eszük van csinálják. és nem követem őket.
2021. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!