Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért ilyen velem?

Szerintetek miért ilyen velem?

Figyelt kérdés
Van egy bátyám, lassan húsz éves lesz, velem az öccsével semmit, de tényleg semmit nem beszél, nem társalog, nem nyílik meg felém, nem érdeklem, sőt, szerintem nem is szeret. Nem tudom mivel érdemeltem ezt ki, de még pláne nem értem, mert ha előkapok egy régi fényképalbumot csak azt látom, hogy ölelget és szeret, most meg... Szerintetek ez mitől lehet, mit kéne esetleg NEKEM tennem? 16/f
2010. júl. 29. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:
biztos vagyok benne h szeret, sztem csak mindketten olyan korba vagytok h nehezebb kimutatni. A testvéri kapcsolatok ált gyermekkorba, és felnőttkorba a legerösebbek. Ha ennyire rossz neked ez a dolog akk mondd e¨ neki vagy erdekodj iránta h milyen volt a napja, stb. Én 21 vagyok, és velem is előfordul h nehezen kommunikálok, egyszerűen nem veszem észre a körülöttem lévőket, pl szüleimet, ettől függetlenül szeretem őket. Szüleitekkel milyen a viszony?
2010. júl. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szüleim elváltak, Édesanyámmal élünk, de vele sem társalog.
2010. júl. 29. 01:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Te nem az én öcsém vagy véletlenüL?:D Merre laksz?

Utgyanez van nálunk is... 1 éve mindig csak veszekedtünk, gyepáltuk egymást... aztán elkerültem koleszba, őestre.. és rájöttem h marhára hiányzika kis házimajom:) volt h hazajöttem szerdán hozzá:D

Am azt tudom javasolni, h keresd vele a társaságot... egy fiú mit szeret? foci v autók/motorok v fegyverek... najó lehet h a többi fiút szereti, akkor énsem keresnéma társaságot:D

2010. júl. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régebben jó volt a kapcsolatotok? Mert ha igen, akkor lehet hogy csak időlegesen nem foglalkozik veled. Én azt tapasztalom, hogy a két fiam, 18 és 13 évesek, mindig nagyon jó testvérek voltak. Most elváltunk, szétköltöztünk, nagyobbik apjával kicsi velem, de most is nagyon jól kijönnek, ha csak tehetik együtt vannak. Szóval ha régen jó volt együtt, akkor mondd el neki amit itt leírtál, és lehet hogy megleped, mert nem is gondolja hogy így hiányzol neki. HÁtha jóra fordul. Saját tapasztalatom a nővéremmel is az, hogy nem nagyon kommunikáltunk soha, és mikor felnőttünk, ezt valahogy valamelyikünk felhozta, és láss csodát, a másik is ugyanezt érezte.CSak nem beszéltünk róla. Próbáld meg.
2010. júl. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!