Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne ezt megoldani a...

Hogy lehetne ezt megoldani a szulokkel?

Figyelt kérdés

Tesom szobaja a szuleim szobaja mellett van, es a kozos ajto egyaltalan nem szigetel semmit.

Es minden este fingo parbajt tartanak, majd beszologatnak egymasnak.tèvèznek, este meg gyorsan el kell tesomnak aludnia, ha nem akarja hallgatni a cucálást

Faterom amikor felkel, folyamatosan fingik, ameddig ki nem er a tesom szobajabol, addig durrog folyamat, mint egy rossz tdi 1.9


Tesom mar nagyon unja ezt az egeszet. Elege van.

Nem szolt szuloknek.

Mit lehetne csinalni?

Meg csak 20 eves... Kulon koltozni, alberletet fizetni olyan sokba kerulne, ami elvinne a fizetese 60%-at, semmit nem tudna ezentul felrerakni, meg fozhetne, bevasarolhatna, moshatna maganak stb.


Javasoltam neki a fuldugot, de hallani sem.akar rola. Van egy masik szoba is, de az nagyon vilagos, nagyon vekony a fal, telen nagyon hideg, nyaron orult meleg.. hugom 2 hetente par napot alszik otthon. Az kollegiumban lakik, meg cucalni jar eleg sokar kulonbozo helyekre.


2020. ápr. 28. 09:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Cucáljon (mi ez a szó? :D) húgod többet másnál. Vagy lehet menni albérletbe. Mind a ketten. Probléma megoldva. Ebből az intelligenciából szüleid úgysem gyógyulnak ki.
2020. ápr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

#11

Es mibol? Szodabikbabónából?

Vagy esetleg te fizeted? Mert akkor tenyleg jo otlet

2020. ápr. 28. 14:21
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"ami elvinne a fizetese 60%-at, semmit nem tudna ezentul felrerakni, meg fozhetne, bevasarolhatna, moshatna maganak stb."


az elso gond meg ertheto is. A többi meg , ha akkora gond akkor neki tulajdonkeooen itt jó.

2020. ápr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Jól van bástya, reménytelen az egész pereputty :D
2020. ápr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Komoly választ vársz mikor cucálás meg fingás szerepel a leírásban? Bocs, de 💩 röhögtem magam. A kommentek külön díjasak 🤣🤣🤣
2020. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
én amúgy nem tudom, mi az a cucálás
2020. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

"Tesommal alszik egy kiskutya is... Az a fingasra meg allandoan morog... Igy az sem javit a helyzeten..."


Az alapsztori is jo, de ezen besirtam ahogy elkepzeltem 😂😂 amugy ha nem kamu a kerdes es ez megiscsak igy megtortenik, akkor a hugod helyeben bekoltoznek a kisszobaba kutyastul fuldugostul, nincs az a meleg vagy hideg amiert hajlando lennek anyamek fingoversenyet es "cucalasat" hallgatni xd

2020. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#9-es vagyok! Bástya? Erről beszéltem! Fingás, kutya az ágyban, most már minden világos! Mégis mit vársz, milyen tanácsokra? A szüleid bélműködése nem egy felemelő téma!
2020. ápr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A tdi-s dumánál már elvesztem. Jó arc lehetsz. :D Cucál :D :D :D végem
2020. ápr. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hogy miből lehet albérletbe menni? Pénzből. Azt úgy szerzed, hogy elmész dolgozni a húgoddal együtt. Ő 20 éves, te idősebb. Mégis mi a francért kellene másnak fizetnie azt, hogy ti nyugodtan éljetek? Nem cucálgatni kell éjjel-nappal, össze-vissza, hanem eltakarodni dolgozni. És akkor majd te megteremted magadnak azokat a körülményeket, amire igényed van.
2020. ápr. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!