Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne ezt megoldani a...

Hogy lehetne ezt megoldani a szulokkel?

Figyelt kérdés

Tesom szobaja a szuleim szobaja mellett van, es a kozos ajto egyaltalan nem szigetel semmit.

Es minden este fingo parbajt tartanak, majd beszologatnak egymasnak.tèvèznek, este meg gyorsan el kell tesomnak aludnia, ha nem akarja hallgatni a cucálást

Faterom amikor felkel, folyamatosan fingik, ameddig ki nem er a tesom szobajabol, addig durrog folyamat, mint egy rossz tdi 1.9


Tesom mar nagyon unja ezt az egeszet. Elege van.

Nem szolt szuloknek.

Mit lehetne csinalni?

Meg csak 20 eves... Kulon koltozni, alberletet fizetni olyan sokba kerulne, ami elvinne a fizetese 60%-at, semmit nem tudna ezentul felrerakni, meg fozhetne, bevasarolhatna, moshatna maganak stb.


Javasoltam neki a fuldugot, de hallani sem.akar rola. Van egy masik szoba is, de az nagyon vilagos, nagyon vekony a fal, telen nagyon hideg, nyaron orult meleg.. hugom 2 hetente par napot alszik otthon. Az kollegiumban lakik, meg cucalni jar eleg sokar kulonbozo helyekre.


2020. ápr. 28. 09:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Apád fingik, a húgod meg krválkodik, jól értem?
2020. ápr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Lol :DDD
2020. ápr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Am kezdjen el a húgod este üvöltve-fingva maszturbálni, kicsit gyakorolnak, anyádék fingó-cucáló duettjével lehetne belőlük egy egész jó zenekar.
2020. ápr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Hat a hugomnak van valami haverja, ahhoz jar cucalni



Egyszer wlhozta a hugom a haverjat, de meg csak ilyen 18eves.... Azt megkerdeztem a haverjatol, kedvesen, hogy te meg ki az isten f@$z@ vagy :D

Aztan azota sem jott :D

Nem kupleraj ez meg atjarohaz, nem szivesen hallgatnam azokat meg en, mert hugom szobaja.meg az enyem mellett van.. borzaszto hitvanyak az ajtok.

2020. ápr. 28. 10:19
 5/21 A kérdező kommentje:
Komoly valaszokat szeretnek.. nem ilyen hulyesegeket, hogy zenekar, stb.
2020. ápr. 28. 10:25
 6/21 anonim válasza:
Szerintem az a legjobb, ha beszéltek a szüleitekkel, így tényleg nem lehet aludni
2020. ápr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szigeteljétek a falat. Nem lehetetlen megoldás manapság...
2020. ápr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az ajtok nagyon rosszak, 50 evesek.. mar lehet ki sem lehetne cserelni az ajtotokot, mert osszedolne a haz
2020. ápr. 28. 11:16
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Erre milyen értelmes választ lehet írni? Én amit leírtál se nagyon értem! Egyébként ki,mikor és hol fingik itelligencia kérdése, ami neked se nagyon van ha ilyen kedvesen üdvözölted a tesód pasiját! A szüleid ne egyenek babot, ez is egy megoldás!
2020. ápr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

De mindegy mit esznek, folyamatosan finganak.. es mar nem fognak megvaltozni... Csak rohognek rajta. Mit csinalni nem lehet. Volt mar uvoltozes meg minden. Nem segit semmi.

Tesommal alszik egy kiskutya is... Az a fingasra meg allandoan morog... Igy az sem javit a helyzeten...


Hugom szobaja a hideg-meleg szoba.



Mit nem ertesz a sztorin,? Mit kell elmagyarazzak? Leirom megegyszer, mondjad mit nem ertesz bastya

2020. ápr. 28. 11:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!