Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy aszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

17/L

Ma délután mondta anyukám hogy majd este el kellene beszélgetnünk egy nagyon fontos dologról. 12 éves koromban mindent elmondott a menstruációról. Mindketten elég zavarban voltunk. Biztos most fel akar szexuálisan világosítani.

14 éves koromban azt hittem, biszex vagyok, mert úgy igazán nem éreztem semmit senki iránt, csak fantáziálgattam. Aztán a barátnőimnek már mindnek volt kapcsolata, és valaki túlesett az első alkalmon is. Nem akarták elhinni, hogy még soha nem voltam szerelmes. Aztán megijedtem, mert azt hittem, leszbikus vagyok. De rájöttem hogy így nem tudnám magam elképzelni lánnyal sem. Igazából mikor 15 voltam, egy nagyon helyes srác udvarolni kezdett nekem. Egyszer meg akart csókolni, de én inkább azt hazudtam neki, hogy nekem nem tetszik, mert megijedtem. De így legalább békén hagy. 16 éves korom óta tudom, hogy senki iránt nem érzek szexuális vágyat, szóval aszexuális vagyok. Hogy mondjam el anyukámnak hogy egyébként mindent tudok már, és ne hozzuk magunkat feleslegesen kínos helyzetbe, és valószínűleg soha nem is fogok szexelni?

Köszönöm, ha végigolvastad.



2020. ápr. 25. 16:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
94%

18-as attól még hogy valaki nem igényli a nőies dolgokat nem lesz aszex:S én sem szeretem a magas sarkút, nem hordok sminket, nem szeretek főzni és inkább pasis a stílusom mintsem nőies, viszont nagyon is igénylem a szexet,de csak azóta amióta megtaláltam a lelki társam.

A férjem pedig nőiesebb típus és ő sem aszex vagy meleg ugye.

szóval szerintem te csak szimplán nem vágsz senkire. Van ilyen, nem mindenki vágyik társra.

2020. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#4es, Nem jól értelmezted a válaszomat és a stílusoddal pedig csak magadat minősíted.

Nem azt mondtam, hogy erőltessen magára olyat ami őt taszítja csak azt, hogy ilyen korban még sok fiatalnak nincs semmilyen parkapcsolati tapasztalata -köztük a kérdezőnek sem-, így kár elkiabálni, hogy ő soha nem fog szexelni. Ez olyan mint amikor kislányok mondják, hogy soha nem lesz baratjuk mert "fuj fiuk"

2020. ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem semmi köze ehhez most.


- lehet, hogy találkozol később valakivel, aki megtetszik és mégsem vagy aszexuális.


- ha mégis az vagy, akkor az aszexuális emberek is emberek is élhetnek kapcsolatban. Egyszer olvastam interjút aszexuálissal és állítólag sokan élnek közülük szexmentes kapcsolatban, van akinek gyereke is van. Élhetsz ilyan életet is, hogy senki meg nem mondja kső szemmel, hogy valami nem a megszokott. Arról meg én sem számolok be anyámnak, hogy a kapcsolatomban mennyit szexelek, így neked sem kell majd.

2020. ápr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
48%

22-es nem neked írtam, akinek írtam a válasz annak a válasza törölve lett. szóval sajnálom ha félreértetted, egyetértek veled egyébként. szóval nem téged csesztelek le 😅

egyébként igen, 17 évesen nem tudhatja a kérdező hogy aszex-e vagy sem. 30-40 évesen már tudhatja, de még akkor sem biztos. meg kell találni a megfelelő embert 🤷 én is csak úgy tudtam úgymond vágyni valakire, hogy végre lett valakim, akit szeretek.

2020. ápr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!