Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy aszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

17/L

Ma délután mondta anyukám hogy majd este el kellene beszélgetnünk egy nagyon fontos dologról. 12 éves koromban mindent elmondott a menstruációról. Mindketten elég zavarban voltunk. Biztos most fel akar szexuálisan világosítani.

14 éves koromban azt hittem, biszex vagyok, mert úgy igazán nem éreztem semmit senki iránt, csak fantáziálgattam. Aztán a barátnőimnek már mindnek volt kapcsolata, és valaki túlesett az első alkalmon is. Nem akarták elhinni, hogy még soha nem voltam szerelmes. Aztán megijedtem, mert azt hittem, leszbikus vagyok. De rájöttem hogy így nem tudnám magam elképzelni lánnyal sem. Igazából mikor 15 voltam, egy nagyon helyes srác udvarolni kezdett nekem. Egyszer meg akart csókolni, de én inkább azt hazudtam neki, hogy nekem nem tetszik, mert megijedtem. De így legalább békén hagy. 16 éves korom óta tudom, hogy senki iránt nem érzek szexuális vágyat, szóval aszexuális vagyok. Hogy mondjam el anyukámnak hogy egyébként mindent tudok már, és ne hozzuk magunkat feleslegesen kínos helyzetbe, és valószínűleg soha nem is fogok szexelni?

Köszönöm, ha végigolvastad.



2020. ápr. 25. 16:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%

Anyukád lehet azt akarja elmondani, hogy elbocsátották a munkahelyéről, vagy válnak a szüleid...

Felesleges aszexualitásról beszélned, akkor is, ha fel akarna világosítani, bár csak nem ilyen későn jőtt rá, hogy kellene. Akkor érdemes ilyesmit kimondanod, ha szeretsz valakit, és mégsem vágyol rá; mert az teljesen normális, hogy nem vágysz olyasmire, amit még nem tapasztaltál

2020. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
52%

7

28 éves vagyok és szűz,nem értem miért írtad ezt.

Nem csokoloztam és még párkapcsolatom se volt,nem értek veled egyet.

2020. ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező!

Ez a te életed ,ha ilyen vagy akkor ilyen vagy ,nem tartozik senkire éld csak az életed.

Anyukádnak sincs hozzá sok köze.

2020. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem mi köze van ehhez anyukádnak. Végighallgatod, megköszönöd a beszélgetést, hátha mond hasznos dolgot is, melyek később jól jönnek majd még. Az pedig számomra egy újabb felmerülő kérdés, hogy ezt miért a majdnem felnőtt gyerekkel kell beszélni, hamarabb kellett volna.
2020. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is korai kimondani. 16-17 évesen én is aszexuálisnak gondoltam magam, az első csókom 18 evesen volt egy helyes sráccal de borzasztónak tartottam, majd 20 évesen szerelmes lettem. Azóta is ritkán találkozok olyannal akihez tényleg vonzódni tudok, de aszexuális biztosan nem vagyok.
2020. ápr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell elmondani. Nem ismerek olyat aki ilyenekről beszélget a szüleivel, max ha van egy komolynak tűnő kapcsolata.
2020. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
46%
Addig nem érdekelt a szex amíg nem találtam meg az igazit. Te sem kötődsz senkihez és így nincs még nálad fizikai vonzalom. Szóval nem vagy aszex csak simán nemhogy szexuális de semmilyen kapcsolatod nem volt.
2020. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
67%

Én 25 múltam, de még nem vagyok 30, szintén nő.

Egyszer voltam szerelmes igazából, de az illető utált. Fantáziálgatás terén vele csak csókolózásig jutottam.

Nem érdekel a gyerekvállalás, a gyereknevelés. Nem szeretnék szülni, se szexelni.

Ha egy filmben szerepel (vagy sorozatban) egy ilyen szexjelenet, nem hoz lázba.

Nem öltözöm túlságosan nőiesen: nem veszek fel estélyit pl. tűsarkút is hagyom. Rózsaszínt és pirost, mint színt is többnyire hagyom. Van, amiben ezek a szinek "elmennek", de van amiben nem.

Leszbi nem akarok lenni és nagyon remélem, nem vagyok az. Így is elég izé "aszexként" lenni, nem hogy ha ráadásul meleg lennék.

Testileg tudom, hogy nő vagyok, de lelkileg elbizonytalanodok. Számomra érdekes a gépszerelés. Főzés, sütés még elmegy, de takarítani nem nagyon szeretek.

Fogynom kellene, azonban felmerült bennem, hogy mi lesz, ha lefogyok és mondjuk bombaalakom lesz? Nem akarok a testemből szexuális tárgyat csinálni, ami után a férfiak csorgatják a nyálukat.


Ha elmondod anyukádnak. Talán nem fogja elhinni, merthogy azt gondolja majd (gondolom), hogy jaj, még kicsi vagy, még változhat az élet, meg jöhet azzal, hogy majd, ha szerelmes leszel egy fiúba, majd vele akarsz lenni...


Nekem is mondták, hogy még nem tudom, milyen a szex, ezért nem kell. De én eddig is megvoltam nélküle. Miért a szex a legfontosabb az életben? Miért azt, meg a szerelmet éneklik meg sokszor a dalokban? Miért csak ezek a fontosak és más nem?

miért nem lehet egy nő ugyanúgy kamionos, stb, ha testileg képes rá? Miért kell egy nőre azt mondani, hogy egyetlen egy értéke a szépség?

Miért az van a köztudatban, hogy a lánynak, nőnek csendben kell lennie, kiszolgáló embernek kell lennie? Miért kell neki szégyellnie a nagywc-t? És még hosszan lehetne sorolni.

Persze volt, amikor hazudnom kellett, hogy igen, volt már párom...mert nem hitték el, hogy nincs.

2020. ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%
#18-as 40 elmúltam, volt hosszú párkapcsolatom, jó szex-el. Nem vágyom családra, gyerekre. Bármit megszerelek. Magassarkút, vagy ruhát szökőévente hordok, a piros sem az én színem, de a kéket is utálom. A szexuális életem rendben van, mert megtapasztaltam, és tudom, hogy örömöt okoz
2020. ápr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
91%

Lehet nem is erről akar anyukád beszélni.

Kreáltál egy problémát ami nincs.

Amúgy nem kell elmondani.


18as! Nagyon frusztrált vagy.... Szexelned kéne 😁 De most komolyan... A szerelés, a teherautóvezetés, a piros és tűsarok kerülése nem ellentéte a szexnek egy nőnél, ezek mellett is lehet szexelni.

2020. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!