Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy aszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

17/L

Ma délután mondta anyukám hogy majd este el kellene beszélgetnünk egy nagyon fontos dologról. 12 éves koromban mindent elmondott a menstruációról. Mindketten elég zavarban voltunk. Biztos most fel akar szexuálisan világosítani.

14 éves koromban azt hittem, biszex vagyok, mert úgy igazán nem éreztem semmit senki iránt, csak fantáziálgattam. Aztán a barátnőimnek már mindnek volt kapcsolata, és valaki túlesett az első alkalmon is. Nem akarták elhinni, hogy még soha nem voltam szerelmes. Aztán megijedtem, mert azt hittem, leszbikus vagyok. De rájöttem hogy így nem tudnám magam elképzelni lánnyal sem. Igazából mikor 15 voltam, egy nagyon helyes srác udvarolni kezdett nekem. Egyszer meg akart csókolni, de én inkább azt hazudtam neki, hogy nekem nem tetszik, mert megijedtem. De így legalább békén hagy. 16 éves korom óta tudom, hogy senki iránt nem érzek szexuális vágyat, szóval aszexuális vagyok. Hogy mondjam el anyukámnak hogy egyébként mindent tudok már, és ne hozzuk magunkat feleslegesen kínos helyzetbe, és valószínűleg soha nem is fogok szexelni?

Köszönöm, ha végigolvastad.



2020. ápr. 25. 16:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ezt elég korai kijelenteni 17 évesen
2020. ápr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. Meghallgatod és kész. Bár nem értem miért 17 évesen jut eszébe felvilágosítani, már régen meg kellett volna tennie.
2020. ápr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Tapasztalat hianyaban még nem kell kijelenteni, hogy aszexualis vagy. Vannak keson ero tipusok es olyanok is akik csak erzelmi kotelek kialakulasa utan ereznek vagyat. Az elso kapcsolatodnal ki fog derulni mi is a helyzet. Anyukadnak pedig nem kell elmondani, hiszen a szuleinknek nincs koze a nemi eletunkhoz vagy annak hianyahoz, eleg ha bemutatod neki majd ha lesz parod. Oszinten szolva elegge el is kesett a felvilagositassal..
2020. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%

kedves előző...

ha nem akar kapcsolatot, se semmi a szex nem segít, pláne mert egy aszexet nem érdekel a szex.

ez olyan mintha egy leszbikusnak ajánlanád a férfiakat mert huhu nem volt férfival idióta! te mint nő/férfi voltál már a saját nemeddel? lehet meleg vagy, csak nem tudsz róla, mert nem feküdtél össze vele. mondjuk lehet tényleg meleg vagy, nem tudom igazából. én pl pánszex vagyok, egyszerűen undorodom a férfiakkal való szextől, nem is nagyon tudom elképzelni velük a szexet, csak nővel. ha nem vonz a dolog mi a bánatért erőszakoljam magamra? mert hülye vagyok, és nem tudhatom? nem is szeretném megtudni, köszönöm szépen.

2020. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
bocsánat, *kedves első
2020. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
55%
17 éves korodban akar felvilágosítani, amikor már a 14-15 évesek is szexelnek? Kicsit elkésett vele. 😂
2020. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy a legfontosabbakat már rég tudod. A szexuális orientációd nem feltétlenül kell megosztanod vele.
2020. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Ne mondj ilyet neki, csak fölösleges feszültséget generálsz. Mond neki azt, hogy kösz anya már mindent tudok a virágokról és a méhecskékről és amúgy sincs senki a láthatáron. Ennyi.
2020. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
56%
amúgy kérdező, nem biztos hogy aszex vagy, ameddig nem voltál együtt valakivel. én azt hittem az vagyok, ahogy lett párom egyből megváltozott a dolog. szóval max azt mondd anyádnak tudsz kb mindent, de nyugodtan hallgasd meg, mert lehet később már fogsz szexelni, és olyat is mondd amit nem tudtál (mondjuk ezt kétlem, de hátha). egyik ismerősöm pl 25 évesen szexelt az első párjával, mert addig senki nem vonzotta stb. max elbeszélgettek, azt mondod jelenleg nem érzel senki iránt vágyat, nem tetszik senki stb. ennyi, és hogy aszexnek érzed magad, lehet változik később 🤷
2020. ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
26%

Ne mondj semmit. Köszönd a beszélgetést, s menj tanulni.

Az úgy van évezredek óta, hogy a férfi ébreszti fel a szunnyadó szerelmet a lányban.

De ha ez nem lesz, akkor sincs semmi baj.

A világon a legszebb dolog a szerelem - de visszaéltek vele, besározták sokan - ezért is egyre növekvő mértékben jelentkezik az aszexualitás.

2020. ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!