Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem fog megváltozni, ugye?

Soha nem fog megváltozni, ugye?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve hitegetem magam, hogy megváltozik. Többször csúnyán beszélt velem, sajnos meg is ütött már. Máskor meg a tenyerén hordot, szerelmet vall.

Megint egy hülyeség miatt összekaptunk. Emailben "szakított velem". Mindig kér egy új esélyt, mindig reménykedek, hogy értem megfog változni.

Hogy tisztelni fog, és kedves lezs velem.


Egyébként nincs káros szenvedélye, rendesen dolgozik, jól keres, spórol egy saját lakásra stb.

De ahogy velem bánik, az katasztrófa. Tudom, hogyő ezt látta az édesapjától, és ezért viselkedik így, és szeretném ha megváltozna.

Az egy év alatt rengeteget változott. Néha rájön az "5 perc" ilyenkor mindent mond ami eszébe jut, lenyugszik, bocsánatot kér, és akkor rendes velem.

Néha azt érzem, társfüggő lettem. Nagyon szeretem...de unom ezt a "se veled se nélküled" kapcsolatot. Mert néha ez megy. El akarom hagyni, de olyankor ígéret fűt-fát, ebből kb 50%-t betartja.

Komolyan el vagyok keseredve, hogy nem becsül meg. Arra kért, hogy ne keressem.

Nem keresem, de megszakad a szívem. Olyan jó lenne ha itt lenne, és átölelhetném. A plüssök, ruhák, fényképek ésegyéb dolgok amiket tőle kaptam, mind ráemlékeztetnek.

A kutyámon is látom hogy szomorú, hiányzik neki a párom.

Szeretném, ha valami változna, de nem "merek" lépni. :(


Köszönöm a normális válaszokat!


2010. júl. 27. 23:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
77%
Hát nekem olyan értelemben szerencsém volt, hogy sosem voltam szerelmes belé. Csak úgy tudtam elviselni a kapcsolatunkat, hogy azt hittem, ő a legjobb barátom és legalább jó ember. Aztán mikor szétverte az ablakot meg egyéb illúzióimat is, elég könnyen lapátra bírtam rakni. Nehéz lehet szerelmesen, tudom, hogy ilyenkor az ember sokkal többet eltűr, de még mindig azt gondolom, a mostani párom, akibe szerelmes vagyok egyszer üthet meg, egyszer csalhat meg, stb...
2010. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Gondolod, hogy a pszichológus segítene? Már mondtam neki, azt mondta "átgondolja". Azóta nem került szóba.

Ma is írt 2 emailt, és ennyi a kommunikációnk.

Rettenetesen hiányzik.

2010. júl. 28. 13:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!