Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem fog megváltozni, ugye?

Soha nem fog megváltozni, ugye?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve hitegetem magam, hogy megváltozik. Többször csúnyán beszélt velem, sajnos meg is ütött már. Máskor meg a tenyerén hordot, szerelmet vall.

Megint egy hülyeség miatt összekaptunk. Emailben "szakított velem". Mindig kér egy új esélyt, mindig reménykedek, hogy értem megfog változni.

Hogy tisztelni fog, és kedves lezs velem.


Egyébként nincs káros szenvedélye, rendesen dolgozik, jól keres, spórol egy saját lakásra stb.

De ahogy velem bánik, az katasztrófa. Tudom, hogyő ezt látta az édesapjától, és ezért viselkedik így, és szeretném ha megváltozna.

Az egy év alatt rengeteget változott. Néha rájön az "5 perc" ilyenkor mindent mond ami eszébe jut, lenyugszik, bocsánatot kér, és akkor rendes velem.

Néha azt érzem, társfüggő lettem. Nagyon szeretem...de unom ezt a "se veled se nélküled" kapcsolatot. Mert néha ez megy. El akarom hagyni, de olyankor ígéret fűt-fát, ebből kb 50%-t betartja.

Komolyan el vagyok keseredve, hogy nem becsül meg. Arra kért, hogy ne keressem.

Nem keresem, de megszakad a szívem. Olyan jó lenne ha itt lenne, és átölelhetném. A plüssök, ruhák, fényképek ésegyéb dolgok amiket tőle kaptam, mind ráemlékeztetnek.

A kutyámon is látom hogy szomorú, hiányzik neki a párom.

Szeretném, ha valami változna, de nem "merek" lépni. :(


Köszönöm a normális válaszokat!


2010. júl. 27. 23:35
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Írtam privit.

Azért a gyerek dolog még odébb van.

2010. júl. 28. 00:18
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, nekem is volt párom, aki a tenyerén hordott, szerintem soha senki nem fog úgy szeretni, ahogy ő. De lelkileg labilis ember volt. Először csak a mobilját csapta földhöz. Aztán úgy 1,5 év múlva olyat robbant, nem csak engem ütött meg, hanem egy ablakot is szétvert, és ott álltam az ablak közelében, életveszélyben voltam. Ekkor fél évre szakítottunk. Utána még egyszer az autóban pöccent be egy megjegyzésemre, leverte a visszapillantót, és úgy vezetett mint egy őrült. Ha mellette ülök, talán engem is megüt akkor is. 4 év alatt csak 3-szor jött rá a dili, a többi több száz napon maga volt a megtestesült szelídség, kedvesség, szeretet. De én 4 év alatt minimum 2-szer meghalhattam volna miatta. Nem rajta múlt, hogy ma még élek! Mindannyiszor csak a szerencsén múlt, ő nem volt beszámítható akkor.
2010. júl. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nálunk ilyenek nem fordultak elő.
2010. júl. 28. 00:22
 14/22 A kérdező kommentje:
Ha mérges, akkor kigyót-békát mond rám, majd hazamegy. Lenyugszik, aztán keres sms-ben, vagy felhív.
2010. júl. 28. 00:23
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

"Azért a gyerek dolog még odébb van"


Persze,azt még meg is kell érni.Addig begyűjthetsz pár látleletet,ki tudja mire lesz még később jó.A gyerekkel akartalak észre téríteni,hogy ha saját magadra nem gondolsz,akkor legalább rá kellene!Ha téged már most nem tisztel,amikor még az udvarlás időszaka van és még sem felesége nem vagy,sem a gyereke anyja,akkor később mit vársz? Ne várj a csodára,mert nem lesz!Szar életetek lesz,neked is és a gyerekednek is,ha kitartasz mellette!

2010. júl. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Félek, hogy igazad lesz.

Még egy ilyen hülyét mint én, nemfog találni...aki ennyire szereti.

2010. júl. 28. 00:26
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

en is csatlakozom az elottem levoekhez. addig lepj mig nem keso. hidd el fajni fog eleinte es nagyon magad alatt leszel. DE kesobb ra fogsz jonni h milyen jol dontottel most. aki egyszer megut az meg fog utni tobbszor is. aki az indulatait nem tudja fekezni, az kesobb sem fogja.

nekem is volt egy ilyen parom 3 evig, sosem utott meg, de osszetorte a mobilomat, a sajatjat is, beverte a falat, es hasonlokat. allandoan erzelmileg zsarolt. normalis pillanataban a tenyeren hordott de mikor nem normalis pillanatai voltak akkor elborult az agya. ahogy az elottem egyik hozzaszolo irta labilis volt lelkileg. az anyja is a egy zizi volt, es nem igazan szerette a gyerekeit, allandoan hisztizett es zsarolta oket. ebben a kornyezetben nott fel. nem kapott szeretetet igy o sem tudta hogyan kell adni. ha volt is elkepzelese, a masik pillanataban meg arrogans es durva volt. sokszor lek@vazott. pedig sosem adtam ra okot. nagyon szerettem, de tudtam ha normalis eletet akarok elni el kell h eresszem. es igy most mar lassan 6 ev tavlataban latom es tudom h nagyon jol dontottem. Van egy csodalatos ferjem es egy csodalatos kislanyom. ha nem is az az elsopro szerelem volt a reszemrol, es ha vannak is hibai, sosem sullyedne odaig h megutne, de meg odaig sem h felemelne a kezet ram. nalunk is vannak vitak a max h csak felemeli a hangjat, de nem ordibal, es inkabb felrevonul. a kislanyomnak remek apukaja, sosem jutna eszebe bantani, imadja, jatszik vele, rohan munkabol haza h vele legyen, minden nap ott van a furdetesnel, pedig sokszor volt h dolgoznia kellett otthonrol, de a furdetesnel reszt vett.

szerintem en azt mondom addig menekulj mig nem keso.

2010. júl. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni, és ezt a kérdésed alapján szerintem te is nagyon jól tudod, csak megerősítést vársz. Vele nem leszel boldog, lépj minél előbb! Főleg, ha ő sem igazán ragaszkodik hozzád. Ne vesztegesd az időd, mert így nem találsz olyat, aki tényleg megbecsül és szeret.
2010. júl. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%
Figyi...az emberek színészkednek, bohóckodnak DE nem változnak. Most mindig felmérgelődik, de mivel szeret felhív vagy megkeres. De később amikor már a szerelmet felváltja a szeretet akkor mi lesz? Ne várd meg amíg a Joshi Barath-ban köttök ki.
2010. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 DarkChii ***** válasza:
54%

Többé-kevésbé én is hasonló helyzetben vagyok, csak azzal a különbséggel, hogy engem még nem ütött meg, de nem is hordoz a tenyerén gyakorlatilag sosem.

Ő nem velem tervezi a közös jövőnket, mert úgy gondolja, nem állunk olyan jól egymással, hogy erről beszéljünk. De azt is tudja, hogy ez az ő hibája. Normálisabb pillanataiban.

Mikor elborul az agya, akkor én vagyok minden rossznak az okozója, merthogy provokálom, és direkt idegesítem. Természetesen ez nem igaz. Ilyenkor olyan állapotba szoktam kerülni, mint egy kisgyerek, összehúzom magam, sírok és ez csak mégjobban idegesíti. Nem tudom lenyugtatni.

Sokat jár el a barátaival inni, és ha hazajön akkor nekiáll velem kötözködni, amit valószínűleg az apjától tanult.

Nem szokott bocsánatot kérni utána, de általában elvárja hogy odabújjak hozzá, és nem érti, hogy nekem miért nem megy.

Ha azzal fenyegetőzöm, hogy elhagyom, persze mindent megígér, aztán mikor találkozunk, kezdődik elölről az egész, mintha kimosták volna az agyát.

Nagyon szeretem, és valószínűleg sosem fogom feladni a vele való kapcsolatomat. Azt fontolgatom, hogy valahogy ráveszem, hogy keressünk neki egy pszichológust, az minden bizonnyal segíteni tudna a dührohamain. Nektek is ezt tudom ajánlani.

2010. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!