Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem fog megváltozni, ugye?

Soha nem fog megváltozni, ugye?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve hitegetem magam, hogy megváltozik. Többször csúnyán beszélt velem, sajnos meg is ütött már. Máskor meg a tenyerén hordot, szerelmet vall.

Megint egy hülyeség miatt összekaptunk. Emailben "szakított velem". Mindig kér egy új esélyt, mindig reménykedek, hogy értem megfog változni.

Hogy tisztelni fog, és kedves lezs velem.


Egyébként nincs káros szenvedélye, rendesen dolgozik, jól keres, spórol egy saját lakásra stb.

De ahogy velem bánik, az katasztrófa. Tudom, hogyő ezt látta az édesapjától, és ezért viselkedik így, és szeretném ha megváltozna.

Az egy év alatt rengeteget változott. Néha rájön az "5 perc" ilyenkor mindent mond ami eszébe jut, lenyugszik, bocsánatot kér, és akkor rendes velem.

Néha azt érzem, társfüggő lettem. Nagyon szeretem...de unom ezt a "se veled se nélküled" kapcsolatot. Mert néha ez megy. El akarom hagyni, de olyankor ígéret fűt-fát, ebből kb 50%-t betartja.

Komolyan el vagyok keseredve, hogy nem becsül meg. Arra kért, hogy ne keressem.

Nem keresem, de megszakad a szívem. Olyan jó lenne ha itt lenne, és átölelhetném. A plüssök, ruhák, fényképek ésegyéb dolgok amiket tőle kaptam, mind ráemlékeztetnek.

A kutyámon is látom hogy szomorú, hiányzik neki a párom.

Szeretném, ha valami változna, de nem "merek" lépni. :(


Köszönöm a normális válaszokat!


2010. júl. 27. 23:35
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
74%

Mondd meg neki, hogy te még mindíg szereted és nem tudsz nélküle élni, de azt is meg kell vele beszélned, hogy az nem állapot, hogy üt-ver téged + a többi!

Beszéljétek meg, hátha...ha + nem akkor keresd tovább a Ő-t! Sok szerencsét!

2010. júl. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy üt ver. De sajnos olyan vagyok, hogyha összeveszünk, még mondok valami durvát, ami olaj a tűzre. És egyszer a gyenge pontjára céloztam, és annyira a lelkébe gázoltam, hogy kaptam egy pofont. Azonnal bocsánatot kért, de ami történt, nem lehet eltörölni. :(
2010. júl. 27. 23:42
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia, sajnos az üt-verés is egyetlen pofonnal szokott kezdődni. És ami a legnagyobb baj, hoyg te máris úgy írsz, ahogyana bántalmazott nők védik a vadállat férjüket: megérdemeltem, mert nagyon visszaszóltam, és igazából csak amiatt, de egyébként jó ember és szeret blabla


Acélozd meg magad, dobáld ki a tőle kapott plüssöket, és örülj, hogy megmenekültél!!!!!!!

2010. júl. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%

Nézd, ez egy nagyon nehéz helyzet. A kérdésedre válaszolva szerintem(!!) nem fog megváltozni vagy ha igen akkor nagyon türelmesnek kell lenned, megértőnek...ez pedig nem máról holnapra fog történni.


Azt gondold át, hogy van-e ennyi időd/erőd érte. Egyáltalán megéri-e. Mivel szereted gondolom igen...szóval erő, kitartás, türelem és talán(!) szépen lassan változni fognak a dolgok.

2010. júl. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
sajnos hasonló szituban voltam 4 évig csak hogy én sokáig nem tudtam lépni...Féltem tőle nem volt hova mennem stb...Aztán az 1. adandó alkalommal léptem.Kb 2x könyörgött vissza de mikor utoljára megvert akkor vége volt már.És később tudtam meg h akkor már terhes voltam tőle mikor utoljára megvert(abortusz lett a vége):(Szóval nekem muszáj volt lépnem.És nem fog megváltozni sajnos.Ezt tapasztalatból mondom mi is először csak veszekedtünk majd kaptam 1 pofont.Az utolsó verésnél mikor végleg elköszöntem tőle már úgy fojtogatott h elájultam tőle.Le lehet pontozni is de nem bántam meg h nem szültem ennek az embernek habár még mindig fáj a babám elvesztése.Egyébként 20 voltam mikor ott hagytam 17 évesen jöttünk össze és nem voltam 18 mikor odaköltöztem hozzá.Otthon sem volt jobb(iszákos verekedős szülőkkel)Én azt tudom tanácsolni minél előbb lépj mert nem lesz jó vége.
2010. júl. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Ha nem lennének ezek az 1-2 napos hisztijei, nem volnék enyire "türelmetlen".

De 28 évesen úgy viselkedik mint egy 4 éves. :(

Mindenkit ellök magától, engem is.

De egyébként közös jövőt tervez velem.

2010. júl. 27. 23:56
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 27. 23:57
 8/22 A kérdező kommentje:
*ennyire
2010. júl. 27. 23:59
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
23:54-es vagyok velem is hasonló volt.Babát akart meg mindent és mégis ezt tette.Te tudod h mit akarsz de én tuti lépnék míg lehet.És nekem is 26 volt akkor.Idén lesz 29 szal kb 1 idősek.Te mennyi vagy?Ha akarsz írhatsz privit.De én azt tanácsolom még mindig h tűnj el még amíg lehet.
2010. júl. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog,hogy ő veled tervez családot,de te komolyan ennek az embernek akarsz gyereket szülni? Mégis minek? Ha a gyerek rosszul néz ő is beállhat pofonosztásra,mert ne aggódj neki is kijut majd,ha esetleg nem tetszik valami az apjának.

Ne mentegesd egy percig sem,mert nincs miért.Ő nem "majdnem" tökéletes,hanem egy kész katasztrófa!Amíg minden úgy van,ahogy ő szeretné,addig kedves és a tenyerén hordoz.Ha ellentmondasz,akkor durr egy pofon.Hidd el,hogy ez meg sem közelíti a normális családi életet!Ne akarj ilyen légkört a gyerekednek!

2010. júl. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!