Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
30 éves lány,32 éves fiú,9,5 éve együtt vannak,3,5 éve együtt élnek,1,5 éve a fiú eljegyezte a lányt. Harmonikus, jó a kapcsolatuk, mindent meg tudnak beszélni, nem veszekszenek, nagy anyagi gondjaik nincsenk. A lány szereti a fiút, a fiú azt mondja, hogy Ő is szereti a lányt. A lány már évek óta szeretne kisbabát, de nem erőltette, kivárta, hogy a fiú is akarja, mostmár mindketten szernének, de sajnos a lánynál kiderült egy betegség, ami miatt már 2 babát elveszítettek, most gyógyszereket szed és ismét próbálkozhatnak. A lány szeretné, hogy összeházasodjanak és a törvény előtt is egy pár legyenek - az Ő lelkének úgy érzi ez fontos, de a fiú úgy tűnik nem tud dönteni - ha szóba kerül a téma, akkor mindig az a válasz, hogy majd.... Ti mit szóltok ehhez a helyzethez?
2010. júl. 27. 11:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

A fiú már férfi,aki utódot akar...

szerintem azzal teszi függővé a házasságot,hogy legyen baba...

2010. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
az, hogy a fiú nem akar elköteleződni a lány mellett.
2010. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
a fiu mindenképp babát szeretne, anélkül neki nem teljes egy házasság.
2010. júl. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
miota probálkoztok a babával?
2010. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
10 év után nem fog elvenni. Ha el akart volna, már elvett volna. Ha az ember el akarja kötelezni magát, elkötelezi, csak az gondolkozik, aki nem akarja. Legalábbis veled nem.
2010. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
lassan 2 éve próbálkozunk...
2010. júl. 27. 12:13
 7/24 anonim ***** válasza:
63%
30 évesen a lányt már nőnek, 32 évesen a fiút meg férfinak nevezik.
2010. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
igazad van, utólag bánom, hogy nem NŐT és FÉRFIT írtam!
2010. júl. 27. 12:15
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
Ha mindig kerüli a választ, valószínű nem akarja. Erőltetni meg nem szabad ilyet.
2010. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

nem tudom miért kell kötekedni...


kedves kérdező: elég durván hangozhat, de szerintem azért nem akar összeházasodni veled a barátod, mert mindenképpen gyereket akar, ha neked nem lehet, próbálkoztok még egy darabig, de mégse jön össze, akkor keres mást, akivel összejön a baba. sajnálom, nekem ez jön le a sztoriból... remélem csak vészmadár vagyok, jó lenne ha nem lenne igazam...

2010. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!