Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés

10 éve élek házasságban, sosem gondoltam más férfira eddig. Kb. fél éve megismerkedtem egy csodálatos (nős) emberrel, akivel az első pillanattól tökéletesen megértjük egymást, ezért titokban találkozgattunk, sokat beszélgettünk, és pár napja az is megtörtént, aminek nem kellett volna... Szinte elkerülhetetlen volt a dolog, annyira egymásba "gabalyodtunk". Válni egyikünk sem akar (fel sem merült ez a téma), sőt mindketten imádjuk a családunkat! Hogy tudnám kiverni a fejemből ezt az embert?? Százszor megfogadtam, hogy én nem keresem, amit meg is bírok állni, de ha Ő felhív, elgyengülök... Egész nap Ő jár a fejemben. Sajnos a férjem gyakran nincs itthon, tehát a "terep" is adott a találkozóra.

Kérlek, segítsetek! Volt már valaki hasonló helyzetben?

Ha lehet, ne ítéljetek el, tudom, hogy rosszat csinálok, de szenvedek így is eleget...


2008. nov. 22. 10:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha ennyire vágysz arra a másikra,akkor legyél vele.Persze tartsd titokban.Vagy ha ezt nem akarod,válj el és akkor mehet a dolog.Na most biztos le leszek pontozva,de tapasztalatból mondom hogy tudom mennyi szenvedést tud okozni az elfojtott vágy.
2009. szept. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

na mi lett? együtt vagytok még a titkos hódolóddal? :)

utolsó voltam

2010. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi az érdeklődést :)

Baromi nagy balhé volt itthon, mert kiderültek bizonyos dolgok... - majdnem válás lett belőle.

"Vele" vége mindennek, de sokat gondolok rá. Kértem, hogy ne keressen, mert bajt okoz nekem. Még nem hevertem ki teljesen, de azon vagyok, hogy minden visszaálljon a régi kerékvágásba!

2010. jan. 30. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!