Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés

10 éve élek házasságban, sosem gondoltam más férfira eddig. Kb. fél éve megismerkedtem egy csodálatos (nős) emberrel, akivel az első pillanattól tökéletesen megértjük egymást, ezért titokban találkozgattunk, sokat beszélgettünk, és pár napja az is megtörtént, aminek nem kellett volna... Szinte elkerülhetetlen volt a dolog, annyira egymásba "gabalyodtunk". Válni egyikünk sem akar (fel sem merült ez a téma), sőt mindketten imádjuk a családunkat! Hogy tudnám kiverni a fejemből ezt az embert?? Százszor megfogadtam, hogy én nem keresem, amit meg is bírok állni, de ha Ő felhív, elgyengülök... Egész nap Ő jár a fejemben. Sajnos a férjem gyakran nincs itthon, tehát a "terep" is adott a találkozóra.

Kérlek, segítsetek! Volt már valaki hasonló helyzetben?

Ha lehet, ne ítéljetek el, tudom, hogy rosszat csinálok, de szenvedek így is eleget...


2008. nov. 22. 10:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
79%

Itt az a kérdés hogy tényleg kiakarod-e verni a fejedből!?

Mert az ember azért menekül másik kapcsolatba mert már a régi nem nyujt neki ujat!

De azt tudom tanácsolni gondold végig mit is akarsz, és mi neked a jó. Mert ez a az első számu szempont!!!

Ha felejteni akarod, probáld a meglévő Biztos kapcsolatodat ujból felrázni, és meglátni benne a jó dolgokat, amit esetleg elfelejtettél!

Én is voltam hasonló helyzetben, de az egyszerűbb volt!

Lehet hogy a jelenlegi pároddal is meglenne ez a hangsúly,

de minden 2 emberen múlik!

2008. nov. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Ha egyikőtök sem akar válni, akkor a lényeg, hogy minden kapcsolatot megszakíts azzal a másik férfivel, mert addig nem tudod rendbe rakni a házasságodat. Ez azért baj, mert lehet javulnak a dolgok a férjeddel, de amint beszélsz ezzel a férfivel, minden "visszafejlődik".

Nehéz dolgod lesz nagyon, de hidd el nem lehetetlen.

Sok sikert!

2008. nov. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A férjemmel alapjában véve nincs gond, szeretem, nem hagynám el senkiért!! De ez a férfi annyira vonz, hogy el sem tudom mondani....

Remélem, elmúlik!

2008. nov. 22. 11:51
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ulj le, es gondold vegig! Megeri ez neked? Megeri igy elned? Kepzeld el, hogy elobb utobb kiderul, a ferjed megtudja. Egy orok eletre elveszited a bizalmadat iranta. Ha megtudja, egy vilag fog osszedolni benne. Szerintem nem erne meg, nem lehetsz ennyire onzo, es csak magaddal foglalkozol. Gondolj bele abba, hogy neked hogy esne, amig te dolgozol, addig o massal kedveskedik es hempereg.

Ugy tudod megszakitani vele a kapcsolatot, ha kitorlod a telefonszamat, es megkered hogy ne keressen soha tobbet. Ha megis keres, akkor ne vedd fel a telefont. De valthatsz szamot is. De termeszetesen ez csak akkor sikerulhet, ha tenyleg AKAROD, es nem csak nyavaljogsz rola. Ne haragudj, de ugy nez ki, hogy meg tegedet sajnaljon valaki, mert szenvedsz.

En ezt nagyon felelotlensegnek tartom, miert van erre szukseg? Azert, mert unatkozol, mert tul jol megy az eleted a ferjed mellett? Akkor inkabb keress magadnak hasznos elfoglaltsagot, iratkozz be tanulni, vagy sportolj.

Szamomra teljesen elitelendo a megcsalas egy olyan kapcsolatban, ahol nincs oka, hogy megtedd. Mert en ugy vettem ki a szavaidbol, hogy ok az nincs ra, egyszeruen kivanod a pasit.

Ne legy gyerek es felelotlen, szerintem az a par ora enyelges nem eri meg, hogy elveszitsd a parodat!!! Mert normalis esetben a parod majd megerzi, hogy nem olyan vagy mint regen. Vagy lebuksz.

Ha egyszer megtortent, mar tobbszor megfog majd tortenni, de szerintem gondolj mindig arra, hogy Isten nem bottal ver! En hiszek ebben a mondasban, es hidd el jobb felni mint megijedni.

Ha barmi rosszabb tortenne veled, ne feledd, hogy miert tortent meg veled!

2008. nov. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi, igaz, nem esik jól a letolás, de igazad van. Valószínűleg valamikor ugyanezt mondtam volna én is hasonló helyzetben valaki másnak, de most, hogy érintett vagyok a dologban, úgy érzem, nagyon nehéz! Ez sajnos nem úgy működik, hogy eldöntöd, hogy veled ez meg ez nem fog soha megtörténni... Volt már úgy, hogy kitöröltem a számát, de alig vártam, hogy hívjon, és újra elmentettem...

Egyébként tanulok, dolgozom, nem unatkozom, vezetem a háztartást, és nem arról van szó, hogy túl jól menne a dolgom a férjem mellett - egyszerűen "elment az eszem", nem tudom másképp magyarázni. Az sem igaz, hogy "csak" kívánnám, mert beszélgetni, viccelődni is annyira jó vele!!! Nem mindig szexelünk mi, amikor találkozunk, sőt, nem is igazán erről szól ez a kapcsolat, hanem arról, hogy jó együtt. Van, hogy egy órán keresztül csak öleljünk egymást (ruhában), és beszélgetünk... Nem olyan egyszerű ez, mint ahogy Te gondolod. Nyilván nem várom el, hogy "sajnáljatok", csak kínlódok, ezért írtam ide.

Mindig is hűséges típusnak hittem magam, nekem is nagyon fontos dolog ez a házasságban! Alkalmam korábban is lett volna sok, akkor miért pont ez az ember fogott meg ennyire??

Mégegyszer köszönöm a választ!

2008. nov. 22. 13:04
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

szia!

az elsö mondatom mär egyböl az:szällj ki.elhiszem hogy jo,meg hüséges tipus vagy és amellett hogy megtetted,és belegabalyodtàl,kicsit rosszul érzed magad a dolog miatt hiszen elvégre te nem ez vagy!összevoltäl zavarodva amikor ezaz ember megfogott!lehet a kapcsolatod a päroddal,elunalmasodott stb,és ezért mentél mäs karjaiba.de ne feledd.gondold el hogy lehet a pärod és épp ezt teszi..mäs növel vigasztalodik,ätölelve egymäst kacaräsznak,és néha ägybabujnak..te meg lehet épp otthon fözöl.én a helyedben kiszällnék.mert lehet a pärodnak pl nincs senkije,de akkor gondolj te is bele.nem ezert mentél hozzä,és gondold el tényleg milyen rossz lenne ha pl te totäl hüséGes lennél,és a férjed meg mäsnàl van néha.emellett meg a pasi akivel kavarsz..neki is van csalädja.gondold el ha a felesége vagygyerekei megtudnàk.lehet ennek az embernek nem te vagy az elsö..nem tudom.mint ahogy tesem mert mondhat bärmit.arra kérlek,hogy gondolkozz!akärhogy fàj meg nehéz,lépj ki,hagyd abba és kicsit dobd fel a kapcsolatod a päroddal.ezzel sok mindent megelözhetsz!pl a väläst.sosem tudhatod.lehet hogy ez a félrelépésed ha toväbb folytatod..väläshoz vezet egy idö utän,és azt veszited el egy kaland miatt(egy mäsik csalädos ember miatt)akit régen annyira szerettél(és még most is),és hozzämentél.amikor a férjed nincs otthon én tanàcsolom ülj le,a kanapéRa éS nézz kicsit magadba és gondold ezeket ät amiket leirtam.hidd el nem érdemes elveszteni azt akit szeretsz és hozzämentél,egy olyan miatt akivel lehet jobban érzed magad.én nem voltam soha ilyen szituban!nem is szeretnék.kisfiam 1 éves a pärommal csak 3 éve vagyunk együtt,és sosem kivännäm magamnak azt az érzést hogy megcsaljon.összedölne bennem minden:(.ugyhogy légy tekintettel a pärodra,a pasi csalädjära is!!!és ne veszd el a fejed csak azert mert jött"valami uj"10 év utän és feldobja a napjaidat!!!!remélem segitettem:(!!puszi

2008. nov. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ugyanezek járnak a fejemben, amiket leírtál!! És dühít, hogy miért vagyok ilyen szemétláda!! Ha nem gondolnék ezekre a dolgokra, nem is lenne lelkiismeret furdalásom... De most hívott az előbb "Ő", és már megint a mennyekben járok.... Nem tudom, mi lesz, FÉLEK magamtól is, meg attól is, hogy visszakapom én majd ezt kamatostul!! FÉLEK, hogy kiderül, de közben alig várom, hogy lássam Őt!! Ördögi kör! Áldom és átkozom a percet, amikor legelőször szóba áltam vele... Mindig is elítéltem a házasságon kívüli kapcsolatokat, akkor mi a fenéért történik ez pont velem??

Puszi!

2008. nov. 22. 13:47
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tényleg nagyon nehéz helyzet, ahogy mondod "ördögi kör".

Szerintem, ezt megkéne őszintén beszélni vele,hisz Neked is van családod, és Neki is.

Nem biztos, hogy az egyetlen jó módszer, ha teljesen megszakítjátok a kapcsolatot, szerintem, ha van bennetek elég lelkierő, akkor maradhattok barátok.

De Neked ott a férjed, aki 10 éve hűségessen melletted áll, jóban-rosszban, gondolj bele, ha megtudná egy világ omlana össze benne. A barátodnak is felesége, családja van, ha olyan csodálatos ember, ő is kiáll mellettük, ha meg nem, akkor honnan tudod, hogy 2 év múlva Téged sem fog így elhagyni, és akkor ott leszel egyedül, tönkretetted a férjed,egy másik család, és a saját életed.


Egyébként tisztelem, hogy próbálod visszacsinálni a dolgokat. Esetleg próbálj, meg a férjeddel, elutazni egy hétvégére,beszélgessetek régi emlékekről,nosztalgiázzatok, talán ez segít.

Meg, ha hívő vagy, nagy segítség lehet egy pappal/lelkésszel való beszélgetés is...


Hajrá! És gondolj a férjedre, családodra, meg a barátod családjára!

2008. nov. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jó, hogy írtatok, ezt ismerőssel nyilván nem tudom megbeszélni, fontos a véleményetek!

Persze, amiket írtok már ezerszer végigzongoráztam az agyamban...

Remélem, lesz lelkierőm valahogy abbahagyni!!

Minden jót mindenkinek!

2008. nov. 22. 18:32
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Azt írtad hogy szemétládának érzed magad. Kérdésem csak az hogy mióta vélekedsz így magadról?

Biztos hogy amikor beleszerettél abba fiúba -aki ma már a férjed, egy biztos pont és már nem kell megtartani,"harcolni már érte" megy az magától minden , úgyis veled van , nem kell már tenni neki gesztusokat- akkor még érdekelt és vonzott. Mi keltette föl az érdeklődésed iránta x éve! Már nem kelti föl az érdeklődésed? Mióta? MIt rontott el?

Csak te tudsz ezen elgondolkodni!

Sok sikert és remélem helyrehozható minden és nem fogod magad soha többé érdemtelennek érezni! :-)

2008. nov. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!