Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

[link]

Én nagyon megsirattam, ismeretlenül is. Egyszerűen gyönyörű volt. ;(


2010. júl. 26. 20:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű, hogy egy ilyen ártatlan kislányt elvett az élet. Én is gyújtottam érte egy gyertyát. Csodaszép kislány volt! Nagyon sajnálom a családját.
2010. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
jajj Istenem :(
2010. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
81%

Én is sajnálom a kislányt. De: az természetes,hogy egy anya szereti,óvja a gyermekét. Az viszont már nem,ha egyedül ő létezik a számára,csak ő az élete egyetlen értelme. Van férje,szülei,rokonai,őket is kell szeretnie.

Nagy fájdalom egy kisbaba elvesztése. De a 8 hónapig tartó mély gyász,gyertyagyújtás már beteges. Saját magát lovallja bele még jobban a gyászba. Bármennyire is fáj,tudomásul kell vennünk,hogy a halál végleges,és nem válogat. Az emlékét meg kell őrizni,de nem így,ahogy ez az anya teszi.

2010. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
85%

Sajnálom szegény kislányt és az anyukát..de a családot is,azokat,akik szerették ezt a gyönyörű kislányt!:(

Miért kell az ártatlanoknak meghalnia??Istenem,mondd:MIÉRT?:(

2010. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon felzaklatott... 4 nappal később született a kisfiamnál, és ha hiszitek, ha nem az arca olyan mint az én gyermekemé. Szörnyű belegondolni mit érezhet az anyuka! Most kisírom magam....
2010. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
77%
"Kinek gyermekét nem fedi sírhalom, az nem tudja mi az igazi fájdalom"
2010. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
83%
De azt mért nem irták bele mibe halt meg?
2010. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyom szomorú :( Szegény kicsi lány :( Maga az is szörnyű, ha valaki itt hagyja ezt a világot, de még inkább, ha ennyire fiatalon, amikor még szinte el sem kezdett élni :(
2010. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Én is kíváncsi lennék mi történt vele. Nekem FÁJ az anyuka minden szava. Hogy bírta így kiírni a fájdalmát? Csodálatos anyuka lehet. Remélem a sors még megajándékozza egy ilyen tüneménnyel.
2010. júl. 26. 21:14
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

én is gyújtottam a kislányért egy gyertyát, nagyon szomorú...


Viszont: valamilyen szemszögől gusztustalan ez az oldal. különlegessé lehet tenni a gyertyákat: emelt díjas sms-el... hát milyen dolog ez?! az ember azt hinné, hogy itt részvétet lehet nyilvánítani, és még a legszomorúbb dologból is pénzt akarnak csinálni... felháborító!

2010. júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!