Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy pasit könnyen...

Lilu8989 kérdése:

Hogy lehet egy pasit könnyen megzerezni, úgy hogy ne csak a sexet akarja?

Figyelt kérdés

Nekem még ugymond nem volt komoly kapcsim,ha akartam volna sose jöt össze.sajnos túl hamar bíztam meg vkiben is.

Ti mit tanácsoltok,hogyan csináljam hogy vkivel is hosszútávon legyek?


2010. júl. 26. 18:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
szia értem.most van egy srác.de nem foglalkzok vele,már több mint egy hónapja várja azt hogy megkapjon,de én mindig nemet mondok.állandóan keres msn en és ha ugy gondolja smst is küld..):
2010. júl. 26. 19:23
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,de ezt most én nem értem.Most jártok,vagy mi van?Mi az,hogy várja,hogy megkapjon?Ez mit jelent?Te az a fajta vagy,akit csak úgy meg lehet kapni?Nem kell hozzá kapcsolat,meg semmi érzelem szerelem?
2010. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
szia nem járunk,épp ezért nem mondok neki igent,ő meg akar kapni de én nem hagyom magam,én nem vok az a csaj aki egy sexre megkap az ember.addig sztem nem fog rólam leszálni míg meg nem kapja amit akar.de nem is érdekel,majd megnyugszik idővel:)
2010. júl. 26. 22:44
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszik Neked azért, hogy akarja ugye?


Mert én már megmondtam volna neki, hogy szálljon le rólam. Nincs is közöttetek semmi. Könnyen kaphatónak tart, talán más férfiak is ezt látják Rajtad valamiért és ezért próblkoznak ilyenek Nálad.

2010. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj,de ha egy pasi bármilyen módon kifejezné,hogy ennyire tart csak,hogy ágyba vigyen,de kapcsolatot nem szeretne,ez nem túl hízelgő egy nőnek,sőt,szerinted ezzel mire tart téged?

Mi az,hogy addig nem nyugszik amíg nem kapja meg amit akar?Hát ehhez te is kellesz,aki ezt hagyod feltételezni magadról,hogy kapható vagy bármikor csak úgy egy kis szexre.

Ha nem így viselkednél,akkor nagyobb tisztelettel lennének irántad,és meg sem fordulna egy pasi fejébe,hogy csak úgy megd..hat.

2010. júl. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!