Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy pasit könnyen...

Lilu8989 kérdése:

Hogy lehet egy pasit könnyen megzerezni, úgy hogy ne csak a sexet akarja?

Figyelt kérdés

Nekem még ugymond nem volt komoly kapcsim,ha akartam volna sose jöt össze.sajnos túl hamar bíztam meg vkiben is.

Ti mit tanácsoltok,hogyan csináljam hogy vkivel is hosszútávon legyek?


2010. júl. 26. 18:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.Vagy szerelmesek vagytok egymásba kölcsönösen,vagy nincsenek érzések,vagy csak egyik fél részéről vannak,ami nem kölcsönös.Az első opciónak van egyedül értelme,ha kapcsolatot szeretnél és nem csak szexet.

De ezt erőltetni nem lehet,vagy vannak érzések vagy nincsenek.Majd lecsap rád is a szerelem hidd el,senki nem ússza meg:-))

2010. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod.:) hát remélem is
2010. júl. 26. 18:41
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer próbára tettem egy "puncivadász"pasit:)

Összejöttem vele,mert bejött...És várattam a szexre!Ő 1szer rákérdezett,hogy mikor lesz már??Én csak ennyit mondtam:van egy bizonyos idő,amit megvárok,nem sietem el!Kérdezte ez az idő mennyi??Azt mondtam neki,hogy nem mondom el,mert akkor megvárod és utána dobsz....ha kellek akkor megvárod,ha nem akkor elhagysz valakiért,aki megadja neked rögtön!És megvárta!!Folyamatosan együtt töltöttük az időnket,és 3hónapot elhúztam vele...pedig 1hónapot akartam!!Utána másfél évet együtt voltunk,élettársi kapcsolatban!

2010. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ez szép,akkor lehet én csinálok vmit rosszul.köszi a választ
2010. júl. 26. 18:53
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért te hogy csinálod?
2010. júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Miért akarsz egy pasit könnyen megszerezni?? Miért jelent gondot megdolgozni érte?

Én azt tapasztalom: ami könnyen jön, az könnyen is megy! és ez a kapcsolatokban sincs másképp!

Ennyire fél a mai magyar fiatalság attól, hogy "dolgoznia" kell egy kapcsolatért? És hogy akarod megtartani? Ugyanis az nehezebb "meló" mint bármelyiket megszerezni!!!

Hát.. szerintem gondolkodj el magadon!

2010. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
A férfi szivéhez nem a gyomrán keresztül vezet az ut,hanem egy arasszal lejjebb..De megtartani a gyomrán keresztül tudod...:)))) Ha talál valami érdekeset a lábad közöttt,talán kiváncsi lesz rá,mi van a fejedben.Vagy nem..:)
2010. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem nem nehéz,meg semmi,én mindent megteszek érte,de egyszerűen vmi miatt nem megy.tapasztalatból mondom,bombanő kell nekik csak,akik kihasználják meg minden.a normális csajokat egyszerűen semmibe veszik.ennyi.amugy az előző kérdésre,nem csinálok semmit,sztem lehet az hogy nem adom magam egykönnyen.ha meg még is,ott hagynak.
2010. júl. 26. 19:12
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Tuti te csinálsz valamit rosszul. Én tipikusan az a stérber, nem túl szép lány voltam aki azt hitte sosem lesz pasija, és nekem előtt volt TÖBB komoly kapcsolatom mint az iskola szépe, gadzag lányoknak... Ne találj kifogásokat...
2010. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
minden pasi ribanc, és du*gni akar, de elhúzhatod 10 hónapig is. Minél komolyabb, annál tovább vááár....
2010. júl. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!