Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit rontottam el?

Vajon mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Én egy 21 éves lány vagyok szóval együtt életem a szerelmemmel 3évig és született egy kislányunk is!!Ezután megromlott a kapcsolatunk és elváltunk:( Haza költöztem vidékre anyámékhoz ő meg Budapesten maradt!!Nem is ez a lényeg hanem az hogy mióta itthon vagyok sehova nem tehettem ki a lában mert én vagyok a k.r.a!!És ez már így megy 2 és fél éve!! Pedig tanulok, dolgozok!! De pasizni nem engednek csak titokban tudok kapcsit létesíteni nagyon nehezen!!Még a rokonokkal sem tudok elmenni veszekedés nélkül buliba:( Ott van a húgom ő 16 éves és akkor sem csináltak semmit mikor kiderült hogy már nem szűz!! Meg ő mehet a barátjával ide-oda!! És nem értem miért engem féltenek helyette???? Olyan nehezen viselem hogy egyedül vagyok és nincs is lehetőségem arra hogy újra boldog legyek valakivel,és békességben nevelhessem a kislányomat messze anyáméktól!!!!!!!!!!!! Nem bírom hogy folyton kioktatnak meg veszekszenek velem holott én már szinte felnőtt fejjel tudok magamra vigyázni a kamaszodó húgomtól eltérően!!! Most mit tegyek beszélni NEM LEHET VELÜK próbáltam ezerszer!!!!!????????? :(((((((((
2010. júl. 26. 13:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
de persze ha 10évvel idősebb lenne, és úgy menne haza válás után, akkor senki egy rossz szót se szólna.
2010. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát ez nálunk teljesen mást tészta, hogy miért mentem férjez ilyen fiatalon még hozzá szülői beleegyezéssel!! Az sem rajtam állt!! A másik meg az hogy nem én vagyok az egyetlen nő a világon akinek nem működik a kapcsolata és én a megaláztatás véget gondoltam arre a megoldásra hogy haza költözöm!! De látom nagy hiba volt!! Persze adok havi 45 ezret anyáméknak meg a többiről nem is beszélve!!!
2010. júl. 27. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!