Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ebben a helyzetben?

Mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom,ráadásul üzenetben,ami felháborító.Írt 1-2olyan dolgot,ami teljesen alaptalan és igazságtalan.Nem bulizok már,nem iszok,nem kevergek más férfiakkal,sokat vagyok egyedül itthon,szabad teret kapott,és most úgy érzem mintha szíven szúrtak volna,mert én nagyon bíztam ebben a kapcsolatban.1-2mondatban megírtam neki hogy mi az én meglátásom az általa leírt dolgokról,és ha így becsüli meg az embereket,akkor én se akarok ebben a kapcsolatban benne maradni.Nem akarok magyarázkodni,mert nem nincs miért,korrekt voltam egész idő alatt.Ez az egész hülyeség az ő agyszüleménye.Mit tegyek ha ő fontos nekem:várjam meg amíg ő jelentkezik,hátha valami világosság megy bele az agyába,és másképp látja a dolgokat,vagy hagyjam a francba az egészet ha ilyen hülyén látja a dolgokat,vagy harcolnom kellene érte?Az se normális ha valaki így szakít,szóval teljesen meg vagyok reccsenve:( Felnőtt emberek vagyunk,miért kell mindig ilyen érzéketlennek lenni a másikkal?:(
2010. júl. 25. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:

szentem vki mondott neki vmi baromságot amin felkapta a vizet!!:O

sztem ki fogtok békülni^^

vagylehet h nem is ő írta!!---jójó kevés esély van rá..de lehet feltörték neki:S

na jó nem segítettem túl sokat bocsi 16/l

2010. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyad az egészet, ha ennyire nem becsül meg téged, hogy személyesen mondja el, hogy mi a baja, akkor nem érdemes erölködni. Várd meg, amig túljutsz rajta, utána megvan az esélyed egy NORMÀLIS kapcsolatra
2010. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Messze lakunk egymástól,nincsenek közös ismerősök,saját maga gondolt bele hülyeségeket bizonyos dolgokba:( Nem nagyon bízik meg a nőkben,mert volt egy nagy csalódása,de már ismerhetne annyira hogy korrekt vagyok:(
2010. júl. 25. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyelj élőben is lehet olyan érzéketlen az ember mint a jég. Most emiatt utazzon oda hozzád? A másik meg hogy szakítani nehéz annak is aki kimondja, nem olyan egyszerű ezért nem hibáztathatod. Amúgy egyszerűbb lenne ha vázolnűd mitől lett mérges...
2010. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerinte én nem akartam hétvégén vele lenni,ami nem igaz,mert szerettem volna,de végre kettesben,és nem másokkal együtt,így nem mentem el velük.Arra gondoltam hogy akkor elmegyek tegnap este másokkal kicsit kikapcsolódni,de aztán ahhoz se volt kedvem,itthon voltam.És ő most azt gondolja hogy az ismerőseimmel el bírok menni,vele meg nem.Hozzáteszem egy évben ha háromszor elmegyek valami buliféleségbe.És hogy ezt megmondhattam volna a szemébe is.Egyszerűen annyira gyerekes és nevetséges ez az egész ennyi idősen,ráadásul ilyesmi dolgokért szakítani,hogy már nem tudom mit mondjak erre...
2010. júl. 25. 22:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem talált valami műokot, irt pár sort, hogy vége. Azt nem akarta irni, hogy túl messze laksz, neki olyan lány kell, akihez minden nap mehet, ha akar....vszinű már meg is találta, ezért ír olyanokat, hogy te nem viselkedtél tisztességesen....mert vaj van a fején. Ugysem tudod meg, hisz messze laksz, nincs közös ismerős, aki elkottyantaná...igy rendezte le magában a dolgokat. Nem volt korrekt. Ha tudsz, nézz utána, mi is van a háttérben, mi az igazi ok.
2010. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha az én pasim messze lakna akkor nem hiasztiznék azon ki jön velünk, addig is vele lehetnék...
2010. júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hisztis...vagy megtanulod kezelni vagy esélytelen hosszabb távon vele maradni...

tudom,párommal én is eljátszottam ezt mire megtanultam mit hogy kell...azota nyugi van

2010. júl. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!