Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ebben a helyzetben?

Mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A pároméknál élek,de sokat látom az anyján,hogy olyan mogorva,nem szól az emberhez,duzzog,mindenért morog.

Nem lehet hozzá szólni,igazából nem is nagyon beszélgetünk.

Nem értem miért duzzog,dörmög sokszor.Olyan rossz így itt lenni.Próbálok nem törődni vele,had morogjon magának,de nem tudok nem foglalkozni vele,idegesít!


2011. szept. 21. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem jó ilyen ember közelében élni!

Kérdezd meg mi a baja? Ha nem akar veled továbbra sem kommunikálni, kérd meg a párodat, hogy költözzetek el onnan!

2011. szept. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ő annyira nem örül neki, hogy ott laksz, vagy egész egyszerűen nincs kedve folyton bájologni. Miért laktok ott? hány éveke vagytok? nem tervezitek az elköltözést?
2011. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni, mi a baja. Nem ismerlek, így nem tudom milyen vagy. Segítesz például a házimunkában neki? Lehet, hogy csak beszélgetésre vágyna, csak sosem közeledsz hozzá? Sok mindentől lehet, mi csak találgatunk, te megkérdezheted tőle.
2011. szept. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Fél éve lakom náluk.Itt kaptam munkát,ezért költöztem ide.

De gondolkodunk a különköltözésen,és már nagyon szeretnénk.5 éve vagyunk együtt.

Annyira nem beszélgetünk egymással,olyan furák a párom szülei.

Segítek a házimunkában,odaállok bármi is legyen az.De úgy érzem mégsem vagyok jó.

A párom 25 éves én 22/L.

A szülei még irányítják vagyis akarják irányítani a páromat.

Ezt látom.De a párom sem töri össze magát azért,hogy másképp kezeljék a dolgot.Még az utolsó feltöltőkártyát is a szülei veszik neki.Én már mondtam a páromnak,hogy jó lenne ha nem azt is a szülei vennék,hanem oldjuk meg mi magunk.Mert ha külön megyünk akkor a számlákat meg mindent mi saját magunk állunk majd.De nem hallgat rám.

2011. szept. 21. 12:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég gáz, ugyanis a párod nem akar elszakadni a szüleitől és a szülei (anyukája) sem akarja elengedni. Akkor ez a viselkedés valószínűleg annak szól, hogy átvetted a párod életében a fő szerepet. Esetleg szépen finoman elmondhatod neki, hogy ettől még az anyukája marad, de ti ketten együtt szeretnétek élni önállóan, ezért jobb lenne, ha kölcsönösen "elviselnétek egymást". Természetesen biztos vannak erre jobb szavak is, a lényeg ez. Ha erre nem reagál vagy ugyanúgy hűvös marad, akkor bírd ki a hátralévő időt, nem nagyon tudsz mit tenni. Segíts továbbra is a háztartásban, de ennyi. Viszont azt tudnod kell, hogy a későbbi életetekre nézve nagyon nem jó, hogy a párod ennyire függ tőlük, mert nem akar majd elszakadni. Valószínűleg kényelmes neki ez az élet, de ez nagyon nem jó.
2011. szept. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Hát én sem repesnék az örömtől, ha egy "idegent" kellene kerülgetnem a saját otthonomban, akármennyit segít, akármilyen házitündér. Nem szeretem, ha valaki tesz-vesz a konyhámban, de azt se, ha kupit csinál és úgy hagyja maga után, azt se, ha jobban tudja, azt se, ha semmit se tud magától. Nehéz eset vagyok, tudom. Kezdj el albérletet keresni magatoknak. Szerintem látványosan javul majd az anyós kedélyállapota és a viszonya hozzád :D
2011. szept. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt én sosem értettem.... Ha az én gyerekem szeret valakit, aki egyébként jó ember, segít stb. és ráadásul nincsenek zűrös ügyei, akkor nekem eszembe sem jutna, hogy kerülgetnem kell a saját lakásomban. Nekem akkor az lenne a fontos, hogy a gyerekem szereti.....
2011. szept. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!