Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ilyen helyzetben?...

Mit tennél ilyen helyzetben? Hogyan vegyem rá, hogy megváltoztassa a nézeteit?

Figyelt kérdés

Van a szomszéd faluban egy lány,akinek ki kell mennie külföldre,ezért el kell ajándékoznia az oroszlánfejű törpenyulát ketreccel,etetővel,itatóval,szénatartóval,nyusziwcvel,hámmal ingyen.Persze én egyből megkérdeztem anyát.Erre azt válaszolta,hogy "Házba nincs állat." Aztán,amikor mondtam,hogy kint is lehet tartani,azt mondta,hogy elég neki elviselnie a kutyát meg a 3 macskát.Pedig ő hozzájuk sem nyúl,nem is ő eteti őket,semmit nem csinál velük,egyszerűen látja őket,ha kimegy az udvarra.Már máskor is ez volt,ha akartam valamilyen állatot,az volt a válasza,hogy házba nincs állat és hogy elég neki ezt elviselnie.Pedig ez csak egy nyúl!Ráadásul tényleg semmit(!!) nem csinálna vele,csak látná...Máskor is ugyanez volt amikor pl. hörcsögöt vagy bármit akartam.A tartási költségeket nem ő fizetné,mert újsághordó vagyok,heti 1500 at keresek,annyi bőven elég a nyúlnak.A kutyát/macskákat sem ő fizeti,hanem apa veszi a tápot,stb.Apa meg is engedte a törpenyuszit is,de azt mondta,hogy anyát vegyem rá,mert ő egyedül hiába engedi meg,ha anya meg nem...Szerinted mit tegyek?Hogyan vegyem rá anyukámat?Mit lehet ilyenkor tenni?

14L


2011. aug. 3. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Ne kérdezd meg. Csak vidd haza.
2011. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mond neki,hogy úgysem te foglalkozol velük,hanem én te csak látod őket...
2011. aug. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy újabb család ahol apukának anyuka engedély is kell mert anyuka hordja a nadrágot.
2011. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem értem,hogy ez most hogy jön ide...://

Légyszi a kérdésre válaszoljatok fontos lenne..:/

2011. aug. 3. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarják a szüleid vagy akár csak anyukád, akkor nem vidd haza, mert adott esetben lehet, hogy elajándékozza vagy elereszti - elvégre ha nem szereti, hogy sok állat van, akkor megváltoztatni nem tudod.
2011. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy bármit tenne vele,ugyanis régebben volt hörcsögünk,mókusunk,egerünk is,és mind-mind úgy jött,hogy nem tudott róla,hanem csak beállítottunk vele,és utólag már megengedte..
2011. aug. 3. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!