Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim veszekednek mit tegyek?

A szüleim veszekednek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ti nem tudtok segíteni ,De apa azért veszekszik anyával mert most a koronavírus járvány idején elment boltba nem is értettem hogy mi baja apának mert akkor hogyan főzne.

Mellesleg anya csinál mindent főz,mos,takarít ,ha kell befűt ,megcsinál mindent (persze én segítek ha épp nincs tanulni valóm ,és most az online oktatásnak köszönhetően már 10 órakor megtanultam )szóval apa csak a telefonját nyomkodja ,meg magyaráz hogy mit nem csinálunk jól ,meg beszól ha tul sokáig folyatjuk a vizet(persze ő addig folyatja ameddig akarja )Meg magyaráz a számlák miatt.Tudom ti nem segíthettek csak egyszerűen már nem tudok hova fordúlni



2020. márc. 22. 15:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
47%
Apud otthon kénytelen ülni, így nem tud pénzt keresni. Érthető, hogy feszült, és idegeskedik minden szaron.
2020. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
52%

Azért a szüleidet is értsd meg feszültek mert nem mehetnek ki, félnek a vírustól, de eközben dolgozni kell, háztartást vezetni stb.


Hülyeség az, hogy ne szólj bele. Ha rád szól a víz miatt, értesd meg vele, hogy neked is vannak akkora igényeid mint neki. Ha neki jól esik, neked is.

2020. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!