Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már elegem van anyámból mit...

Már elegem van anyámból mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mindig én vagyok a szar. akkor minek szült meg? vagy minek csináltak meg? Ha elmegyek itthonról és hazajövök akkor mindig le vagyok baszva h minek mentem el. Én meg már figyelembe se veszem h mikor miért kezd el veszekedni és akkor is "nem figyelek rá". Amikor általánosba jártam és belekeveredtem ebbe abba akkor utána mindig bocsánatot kértem tőle vagy valami de néha már akkor is ilyen volt. kedves is voltam vele és figyeltem is rá de már nem. Ha ő is ilyen akkor én is...a hugomnak meg kinyalja a seggét nekem meg annyit se mond h dögölj meg. Engem csak baszogatni lehet ha meg ő csinál valamit akkor nincs semmi baj. Például a múltkor nagyon felidegesített a hülyeségével én meg becsaptam az ajtót akkor egyből elkezdett velem kiabálni meg h mit csapkodok, tesóm meg összetört vagy 3 tányért és nem mondott neki semmit. Apám még normális...ő általában nekem ad igazat.

Mit csináljak?

17/F


2010. júl. 25. 11:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

11:42

Hidd el, azért mert valaki a szülőd, még nem egyenlő azzal, hogy imádni kell, és foglalkozni kell vele. Ha a szülő nem tudja vállalni a normális szülő szerepét, akkor a gyereknek sem kell túlzottan odalenni a szülőért.

Én 20 évig éltem úgy apám mellett, hogy ha tehettem otthon is kikerültem, és csak akkor szóltam hozzá, ha már nagyon muszáj volt. És erre meg is volt az okom.

És szerintem a kérdezőnek is megvan. Mivel azt írja, hogy a húgával normális, ez azt jelenti, hogy nem azért ilyen a viselkedése, mert az anyjának vannak valami problémái, amitől feszültebb.

Szerintem a gyereknek kellene megtanulni a szülőtől a szeretet fogalmát, és nem fordítva. Ha a szülő nem tud normális lenni a gyerekével, akkor ha a gyerek úgy érzi, hogy neki nem jelent lelki megterhelést, akkor igenis ne foglalkozzon vele.

2010. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
detto ez van nálunk is,én most töltöm a 17-et pár nap múlva,csak annyi a különbség,hogy nálunk apám az ilyen...
2010. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
jah és énis kibírom ezt az egy évet és húzok el :)
2010. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!