Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm kiakadt. Mit...

A barátnőm kiakadt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap este egy csaj nálunk aludt és pont az én szobámba. De ő csak egy haver és csak azért aludt nálunk mert az apjához ment volna csak az apjának el kellett menni otthonról és én laktam hozzá a legközelebb. Egy ágyba is aludtunk...és a feje a hátamon volt de szerintem éjszaka rakta oda vagy nem tudom mert én nem tudtam róla. a barátnőm pont jött hozzánk és az egészet félreértette... azt hitte hogy megcsaltam pedig nem történt semmi de hiába mondom neki. Mit csináljak? és hogyan bizonyítsam be neki hogy nem volt semmi?

18/F


2010. júl. 24. 21:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
97%
Túl sok a magyarázkodás öcsi. Ezt a sz@rt én sem venném be a csaj helyébe. Apja Pécsen, de mégsem, hugodnál sincs hely. Hagyjuk már. Ha van barátnőd becsüld meg és ne más lányokat hívogass az ágyadba. Remélem kivág.
2010. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
98%
az egy dolog hogy ott alszik, de azért az túlzás hogy egy ágyban. ne haragudj de ezt egy nő sem viselné el. vagy mit szólnál ha a barátnőd egy haverja az ágyában aludna??? szerintem te is kiakadnál, még ha semmi sem történt ez akkor is gáz. megértem a csajt hogy kiakadt.
2010. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Felteszem, hogy igazad van, és így történt. Ha csak utólag szeretnéd, hogy így történt volna, akkor az alábbiak nem érvényesek.


Semmi mást nem tudsz tenni, mint hogy a lelkiismereted tiszta, de elfogadod ha a csajod ezt nem bírja elviselni. Neki most nehezebb, hisz ő úgy érzi, megcsalták. Akkor is így érzi, ha történetesen téved. Sajnos a világ ilyen. Nem elég becsületesnek lenni, annak is kell látszani, és tulajdonképpen még örülhetünk, hogy a fordított változat (becsületesnek látszol, de nem vagy az) is általában kudarchoz vezet.

Tanulj az esetből, és adj hálát a sorsodnak, hogyha ezt véletlenül mégis megúszod. Nem adok sok esélyt rá, hogy veled is maradjon a csaj, és az ő sebe is begyógyuljon.

2010. júl. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem törődj bele, hogy a barátnőd elfog hagyni.

Én a csaj helyébe megtéptem volna azt aki a pasim mellett fekszik.

2010. júl. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Én rögtön kiraknálak, nem venné be senki, hogy nem történt semmi.

De elég hülye vagy, már ne is haragudj, persze, máshol nemvolt hely...

még ha TÉNYLEG nem is történt semmi, az én pasim ne fetrengjen másik csajjal. illetve nyugodtan, csak akkor velem nem, töródj bele, hogy kivág a fenébe.

2010. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis történt valami......én nem vettem be.....és ha van esze a barátnődnek,akkor ő sem....:)
2010. júl. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Én kidobnálak az tuti. A barátom csak ne aludjon más csajokkal egy ágyban, full összebújva. Az már nem a haver kategória nálam, hanem a "tetszünk egymásnak, csak nem mondja ki egyikünk sem". Nem tudom te mit szólnál, ha a barátnőd egy haverjával aludna egy ágyban...Amúgy a csajt, akivel aludtál, meg lehetne kérni, hogy mondja el a barátnődnek hogy nem volt semmi, bár alapból ha a szemem elé kerülne a lány, én megtépném a barátnőd helyében...

Ja és a havercsajod meg egy p.csa, mivel tudta, hogy van barátnőd, de azért csak befeküdt melléd az ágyba meg rádmászott...

2010. júl. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
van pasija :D
2010. júl. 25. 21:40
 29/29 anonim ***** válasza:
96%

Bocsi, de miért nem fekhetett ő a földön? Ilyen opció is létezik. Vagy a húgod veled alszik, a csaj meg az ő helyén. Nyilván nem véletlen eludtál pont ezzel a csajjal.

Ha a barátnődben egy csepp büszkeség van, akkor kidob. Ha nincs, akkor én a helyedben elgondolkoznék, hogy kidobjam. Ha egy nőben egy kicsi tartás van, akkor ilyen helyzetet nem fogad el. Hülye voltál, tanulj belőle.

2010. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!