Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm kiakadt mert megakart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm kiakadt mert megakartam csókolni nyilvános helyen. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Már két éve együtt vagyunk, eddig simán smároltunk akár a TESCO-ban is, most meg totál hiszti lett hirtelen. El is ment a kedvem az egésztől, nem tudom mi jött rá. Újabban zavarja a testi közeledésem is, bár puszi, meg megölel az van még - azt mondja szeret...
2009. máj. 26. 17:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy ahol smároltatok, olyan valaki is a környezetetekbe kerülhetett, akit ismert, és rossz kedve lett?


Ex pasi?

Osztályfőnök?

A barátnői közül valaki?

Nem udvarol neki most valaki más is?

Lehet hogy az látott meg tégedet vele, holott neki azt mondta, hogy nincsen kapcsolatban ;)


Ráadásul a Tesco pont az a hely, ahol tanárok, ismerősök összefutnak...


Szerintem nem csak Te vagy az, aki szereted őt...de ezt csak én gondolom.

2009. máj. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a tipikus jele annak hogy el fog hagyni. Ülj le és beszélj vele, hogy mit érzel és miért. Ha a párodat zavarja a testi közeledésed az már a vég kezdete:(
2009. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy már nem vonzódik hozzád, és elmúlt a nagy szerelem. Mindenképeen beszéljétek meg!
2009. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mindenki tudja, hogy együtt vagyunk, még szinte reklámozta is. Most meg hirtelen gáz lettem neki vagy mi. Lehet, hogy igazad van sajnos! De hogy tudom meg, hogy esetleg mással is??? Veletek volt ilyen?
2009. máj. 26. 17:57
 5/14 anonim ***** válasza:

Finoman járj utána, kezdheted is a barátnőivel, aztán keress nyomokat a közösségi oldalakon, ha van neki.

Aztán csak egyszerűen kérdezz rá. Ha nincs senki, akkor alaptalan a dolog, ha meg van, akkor ez van.

2009. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az elmondottak alapján lehetséges, hogy egy másik pasi van a dologban...:/
2009. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Megcsal. Ennyit a női becsületről. Dobd a fenébe mielőtt mégjobban kib*szik veled
2009. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Állítsd le magadat, hiszen még nincs rá bizonyíték.

Az is lehet, hogy csak kínos volt neki a szitu, mert 4 vénasszony őket bámulta.

2009. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Vénasszonyok nem voltak, de elég sokan voltak körülöttünk úgyhogy valószínűbb sajna az a feltevés ezek szeritn, hogy olyan pasi is ott volt akinek nem kellett volna :(
2009. máj. 26. 18:26
 10/14 anonim ***** válasza:
De most nem azért, ha két éve jártok, szerinted zavarja az, hogy egy ezer évvel ezelőtti barátja ott volt vele egy légtérben? A legegyszerűbb az, ha megkérdezed, de nekem ez nem logikus...:)
2009. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!