Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm kiakadt mert megakart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm kiakadt mert megakartam csókolni nyilvános helyen. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Már két éve együtt vagyunk, eddig simán smároltunk akár a TESCO-ban is, most meg totál hiszti lett hirtelen. El is ment a kedvem az egésztől, nem tudom mi jött rá. Újabban zavarja a testi közeledésem is, bár puszi, meg megölel az van még - azt mondja szeret...
2009. máj. 26. 17:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

az ezer évvel ezelőtti barátja nyilván nem zavarja. én úgy értem a válaszokat, hogy lehet valami új barát a színen inkább, vagy épp az ezer évvel ezelőtti lett megint aktív :(

ami azt illeti most hogy gondolkodom a régi barát ott is volt, csak eddig nem tulajdonítottam neki jelentőséget, mert egy nem volt egyedül... lehet, hogy újra próbálkozik?

2009. máj. 26. 19:04
 12/14 A kérdező kommentje:
helyesen: mert nem volt egyedül. úgy értem a régi barátja társaságban volt...
2009. máj. 26. 19:06
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem már nem vonzódik hozzád annyira,szeretni lehet hogy szeret de nem mind1 hogy hogyan!MI 4 évet voltunk együtt a párommal de az utóbbi időszakban én is így voltam,nem voltam szerelmes,max volt egy szájra puszi..de hogy csókolózzak vele,a szex is olyan ritka volt mint a fehér holló mert valahogy így már nem kívántam vele a szexet,így jobbnak láttam ha szakítunk!DE azóta van új párom és vele megint minden happy...:)Szerintem mindenképpen ülj le vele beszélni!!!
2009. máj. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
tescoba csak cigányok vannak.azokhoz képest te is jóvagy:D ezért nem szégyellt ott
2009. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!