Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm kiakadt. Mit...

A barátnőm kiakadt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap este egy csaj nálunk aludt és pont az én szobámba. De ő csak egy haver és csak azért aludt nálunk mert az apjához ment volna csak az apjának el kellett menni otthonról és én laktam hozzá a legközelebb. Egy ágyba is aludtunk...és a feje a hátamon volt de szerintem éjszaka rakta oda vagy nem tudom mert én nem tudtam róla. a barátnőm pont jött hozzánk és az egészet félreértette... azt hitte hogy megcsaltam pedig nem történt semmi de hiába mondom neki. Mit csináljak? és hogyan bizonyítsam be neki hogy nem volt semmi?

18/F


2010. júl. 24. 21:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
80%
Ja és mit csinálj?Kussolj!És mit ne csinálj?Hát ne csodálkozz!!
2010. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez nem semmi én is kiakadtam volna barátnöd helyébe még ha nem is volt semmi akkor is. Nekem a barátom ne aludjon egy lánnyel egy ágyban aludjon a csaj a földön vagy ahol akar de ne a barátomon...pff
2010. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem tudod bizonyíatni. Először is kérd meg szépen, hogy ne szakítson veled, várja meg amíg lecsillapodik. Aztán kérj tőle szépen bocsánatot és ha először nem bocsát meg(hanem max 1000szerre) akkor is légy türelmes és mondd, hogy igaza van. Mondd el neki az igazat és csakis az igazat: vagyis h nem volt semmi. Bármit vág a fejedhez, h mennyire magláztad, milyen rémes alak avgy: fogadd el és tűrd némán, maximum helyeselj!

Most nagyon nagy bűnbánatot kell tanusítanod.

2010. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

21:23 én felpontoztalak:D

amúgy Miskolcról jött Kecskemétig de az apja meg pécsi szóval én voltam hozzá a legközelebb :D

azért aludt mellettem mer a hugom barátnői nálunk aludtak és nem volt hely. Valamelyik nap a földön aludtam és így is fáj a vállam szóval nem akartam megint ott aludni

2010. júl. 24. 21:41
 15/29 anonim ***** válasza:
88%

Akinek van női büszkesége,az nem bocsájt meg az ilyen alakoknak.ÚGYSEM TE LESZEL A FÉRJE!!:D

Engem bárki megcsalhatna,bármennyire is szeretném,nem venném vissza,vagy nem járnék tovább vele,mert NEM TUDNÁM UGYANÚGY SZERETNI ÉS NEM TUDNÉK BÍZNI BENNE-egyáltalán NEM!!

2010. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
94%
És mi volt rajtatok? Hátha azzal is lehetne érvelni, hogy nem teljesen felöltözve szokás egymásra találni.
2010. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges, hogy ez a lány haverod akar tőled valamit? Az addig rendben, hogy te nem tudtál a földön aludni, de én a lány haverod helyében magam ajánlottam volna föl, hogy inkább a földön alszok, hisz neked barátnőd van.

Ha szerencséd van, a barátnőd megbocsát, de ezt nagyon elszúrtad, mert bizonyíték nincs az ártatlanságodra...

2010. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva én se hinnék neked.

Én kb. azt várnám hasonló esetben, hogy este felhívsz és elmondod, hogy mi a helyzet, ott fog aludni a lány. Félreértés ne essék, nem az engedélyemre lenne szükséged, csak meg kéne előzni a leírt szitut.

De szerintem ezt már buktad.

2010. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
93%
nagyon gáz, én a barátnőd helyébe kipakolnálak. bocsi :S
2010. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Eleve minek alszol együtt más csajokkal? Leszarnám mi volt...én sem fetrengek más pasikkal mikor van barátom. Így jártál!
2010. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!