Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon félek, hogy elveszítem...

Nagyon félek, hogy elveszítem a férjemet! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Férjemmel 4. éve vagyunk házasok. Az utóbbi 2 évben nagyon összegyűltek a gondok. Munkahely, anyagiak, kölcsönök, gyerek téma.... Én elkövettem egy olyan hibát, aminek kb. 2 éve iszom a levét- talán jogosan. Házasságunk 1 évében kezdtem el dolgozni a főiskola után. A munkám annyira lefoglalt, hogy szépen lassan, hanyagolni kezdtem őt. Sokszor fáradt voltam, stb. Azt mondta, hogy ő ebbe belefáradt, és 2 éve volt egy pár nagyon komoly beszélgetésünk a jövőt illetően. Egyébként is szoktunk beszélgetni, de akkor tényleg nagyon komolyan arról volt szó, hogy mi lesz velünk. Elmondta, hogy neki nagyon rossz, hogy elhanyagoltam, többször visszautasítottam, amikor ő szeretett volna velem lenni, ezért már nem tudja, hogy ezt még ki lehet e valaha javítani. :( Most ott tartunk, hogy többszöri átbeszélés után, azt mondtuk, változtatunk mindketten, hogy olyan legyen, mint azelőtt. Úgy érzem én maximálisan azon vagyok, de ő sajnos nem. Amikor rákérdezek, hogy akarja e még, azt mondja igen. Nagyon félek! Mit tegyek, vagy mit ne tegyek?! SEGÍTSETEK!
2010. júl. 24. 20:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat dolgozik. Szinte minden éjszaka is. Azt hozzá teszem, hogy most nagyon kell a pénz- azért. Ha itthon is van, a gép jelent neki kikapcsolódást. Nem együtt töltjük azt a kis időt sem, amit lehetne. Nagyon szenvedek. Annyira hiányzik a közelsége, a gyengédsége, a romantika, Ő. Most olyan, mintha visszakapnám azt, amit én csináltam vele- hozzáteszem, akaratlanul. Nagyon szeretnék tanácsot kérni! Segítsetek!
2010. júl. 24. 20:10
 2/16 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzetben lehetsz :S Nem irigyellek. Gondolkodtál már a csábításon? Seperc alatt visszaszereznéd :)
2010. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez egy jó kérdés. Sajnos fiatal házas létünkre havonta 1-2 alkalommal vagyunk együtt. :( Rengeteget dolgozik, így nagyon esélyem sem lenne. Ha mégis "letámadom", az tetszik neki. Akkor minden OK, aztán onnan folytatódik, ahonnan megszakadt. A szex nem minden. Fontos, de azon kívül még rengeteg más, ugyanolyan fontos dolog kell egy jó kapcsolathoz. Pl.: őszinteség, odaadás, romantika, gyengédség, bizalom, stb.
2010. júl. 24. 20:18
 4/16 anonim ***** válasza:
Dehát tudod, hogy mi a megoldás! Azt add neki amire Te is vágysz. Támadd le, mert tudod, hogy tetszik neki, de előtte gyújthatsz egy gyertyát, vagy utána isztok egy pohár bort, vagy ilyesmi.
2010. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezzel sajnos nem oldódik meg a problémánk. Javít rajta, de....
2010. júl. 24. 20:33
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Ajánlok egy filmet, a címe Tűzbiztos házasság. Keresztény film, de szerintem egy nem hívő ember is nagyon sokat meríthet belőle, sok jó ötletet, valamint arra is nagyon jó, hogy meglássuk milyen hibákat követünk el a házasságunkban. A keresztenyfilmek.com oldalon meg tudod nézni, tényleg érdemes. Kívánom, hogy segítsen!

2010. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, előző vagyok, az angol cím Fireproof és feliratos.
2010. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Megnézem.

Még várok hozzászólásokat!!!

2010. júl. 24. 20:58
 9/16 anonim válasza:
Szerintem is valahogy innen kene.....vard romantikus vacsoraval, legy nagyon megerto vele mindig es minden esetben, erezze magat egy szuper ferfinak melletted, tedd ferfiva. Legy nagyon noies,es emeld ki azokat a jotulajdonsagaidat,amikbe o beleszeretett... es mindig legyen megggyozodve rola ,hogy Te nagyon szereted es megbantad h elhanyagoltad. Igerd meg h soha tobbet. es neha tamadd le valami uj cuccba,mert ferfi, es ok ezeket nagyon ertekelik..Tiszta szivembol kivanom,hogy sikerrel jarj,es boldogabbak legyetek mint valaha .:)
2010. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A csábítás nem old meg semmit.

Minél több közös program kell, fáradtság ide vagy oda. Hetente többször mozi, közös sport, vacsi (vendéglőben), ha nem fér bele a keretbe, akkor legalább süti vagy fagyi (esetleg sör). Hétvégén kirándulás. Ha nem tudjátok rávenni magatokat ezekre, nem hiszem, hogy lehet tenni bármit is. A beszélgetés és a csábítás semmit nem old meg, ha másnap reggel ugyanúgy folytatódik minden.

Mondjuk szerinte azt érdemes megbeszélni, ki mit vár a kapcsolattól.

2010. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!