Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkretesz a családom. Mit...

Tönkretesz a családom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Teljesen ki vagyok.. nem bírom tovább.. az előbb már majdnem öngyilkos lettem.. de hát persze amilyen peches vagyok egy karcolással túléltem...-___-

Anyám, apám, tesóm, tesóm pasija.. tönkre akarnak tenni.

Apám elég messze dolgozik, az ország másik végén, és csak havonta jön haza 2-3 napra. Amikor hazajön egyből a veszekedések.. Mindig a pénzen.. soha nem tudok olyankor aludni.. reggel 6tól kezdik, és szinte estig nem bírják abbahagyni..kiskorom óta ezt csinálják.. soha nem tudtak semmit közösen megbeszélni, mindig ordibálva, veszekedve, hogy a gyerekek is hallják.. már papíron elváltak, de még ugyanúgy egy házban élünk. Tesóm 1 évvel idősebb nálam, és kb másfél éve van pasija. Azóta ő itt él..A tesómnak az egész környéken megvan a hírneve..Mindenki tudja hogy k*rva. A fél környék végigment rajta.. A mostani pasijával is csak azért nem szakít, mert más komolyabban már nem állna vele szóba...A barátja ugye másfél éve rajtunk élősködik..de ide semmi pénzt nem ad.. teljesen kihasználja tesómat.. mindenki észreveszi, csak ő nem..De ez még semmi.. tesómat kiskora óta jobban szeretik mint engem.. ő mindig mindent megkap, és soha nem bántották/bántják.. ha ő volt a hibás is valamiben akkoris én kaptam.. 7 évesen apám a parfis nyelet törte össze a hátamon.. 2 hónapig látszott a lila csík..Mostanába meg áhh.. anyám múltkor öngyilkos akart lenni.. kivett egy doboz gyógyszert a szekrényből, berakta a zsebébe, és kiment a kertbe.. aztán persze vegyük el tőle.. ott rugdosott meg nem akarta ideadni.. kb mint egy 5 éves úgy viselkedett..

Most meg engem akarnak kinyírni... folyton olyanokat mondanak nekem hogy én beteg vagyok, meg fogyatékos, meg el kéne vinni engem kezeltetni..a hátsó kertbe nem mehetek ki sírni egyedül mert anyám utánam jön és hajamnál fogva ráncigál vissza, és azzal fenyeget hogy rámhívja a rendőrséget.. Múltkor tesóm a széket vágta hozzám..majdnem eltört a bordám.. de persze akkoris őt kellett védeni, mert állítólag én teszem idegbeteggé...

Anyám folyton olyanokat vág hozzám, hogy de hülye volt hogy megszült.. érezte hogy nem kellettem volna..Tesóm is mindig olyanokat mond, hogy én véletlen gyerek vagyok, csak azért vagyok itt mert elszakadt a gumi.. ez olyan rosszul esik nekem..senki nem fogja fel hogy milyen itt élni.. évek óta tűrök.. és tűrök.. és még tűrjek.

Nem bírom tovább!

Kérlek segítsetek hogy mit lehet ilyenkor tenni?

És köszönöm, hogy elolvastad.

16/L


2010. júl. 24. 17:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
31%

Nálunk meg olyan unalmas minden.


Költözz el.

2010. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Családsegítő program asszem pont a ilyenek miatt van! Kérd, hogy költözhess el a szüleidtől!
2010. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
*nem családsegítő hanem gyermekvédelem.
2010. júl. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Ne legyél öngyilkos , légy erős. Ne szólj hozzájuk , kerüld a vitákat, a veszekedésekbe ne vond be magad. Bírd ki azt a 2 évet amíg nem leszel 18 , azután már magad ura vagy. Addig is nincsenek barátaid, ahova néha napján elmehetsz aludni?
2010. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Itt tényleg csak az segíthet ha elköltözöl :(

Ha most nincs olyan rokonod akihez odaköltözhetnél,akkor sajnos még nem tudsz elköltözni :( Gondolom 2 év múlva befejezed a sulit akkor keress munkát és rögtön költözz el.Addig sajnos csak az maradt hogy tűrsz.

Hasonló cipőben jártam :(

Kitartás!!!

Ha segít a helyzet átvészelésében írhatsz privit.

2010. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

nincs senki akihez elköltözhetnék.. pár unokatesóm van az ország másik végén, de őket se láttam már vagy 10 éve, mióta onnan elköltöztünk..

néha tudok ott aludni a barátnőimnél, de most egy ideig az se fog menni, mer az egyik elköltözött, a másik meg 3 hétig nyaralni van..

még 4 év van a suliból, mer 5 osztályos gimibe mentem..

ha nem szólok hozzájuk, akkor meg már ordítanak hogy mit képzelek én, meg válaszoljak már.. olyankor mindig a sírás határán vagyok.. most is még könnyezik a szemem..

2010. júl. 24. 17:57
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
Minél többet menj el otthonról, találj valami rész munkaidős állást, meg nyáron is csinálj valamit, és azzal pénzt is keresel meg nem is kell otthon lenned és amikor 18 leszel segít majd a költözésben
2010. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%

Szia! Biztosan nagyon rossz, de ahogy az egyik válaszoló mondta, bírd ki még azt a 2 évet! Annyira nem sok, csak most tűnik annak, de észre fogod venni, hogy nagyon kevés az az idő. Ha gondolod, írj nekem privitben, szívesen beszélgetnék veled! Ne sírj emiatt, biztosan van 1-2 barátod, akik melletted vannak!

Ha betöltöd a 18at, elmész otthonról és nyugodtan éled a magad kis életét! Biztosan találsz te is magadnak egy fiút, és hidd el, könnyebb lesz! Csak várj türelmesen!

2010. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:

Szegényke, nagyon sajnállak..

Próbáld meg átvészelni ezt a helyzetet, és lebegjen előtted, hogy ennél már csak jobb lehet. Ha befejezted a sulit mindeképpen költözz el, a családodtól messze. A vitákban meg próbáld őket levegőnek nézni.

Legyél erős ;)

2010. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:

én annyira sajnállak sajnos nem tudok segíteni meg smmitsem mondani hiszen 13éves vagyok de nagyon rosszlenne ha a te helyzetedben lennék:S

nagyszülők?:/

vagy keresztanyudék..? hozzájuknemtucc elmenni vagy nem azon a környéken élnek aholti?:/

13/L

2010. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!