Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van még remény?...

Szerintetek van még remény? Életben lehet még?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és a barátom katona,külföldre ment szolgálni missziósként,veszélyes küldetés nagyon,mást nem mondhatott róla..pár nappal ezelőtt kaptam a hírt,hogy egy bevetés alkalmával a barátom eltűnt,a katonaság hősi halottjának tekinti(a holtteste nem került elő)Most biztos hülyének fogtok nézni,de érzem hogy még életben van,éjszakánként vele álmodom,beszél hozzám,arra kér,hogy várjak rá,adjak időt neki és vissza fog jönni..A barátaim mellettem állnak,azt tanácsolják hogy éljem meg a gyászt,mert hozzá tartozik az elengedéshez,sírjak ha jól esik..én mégsem tudok gyászolni,nem estem kétségbe mert érzem hogy életben van,csak idő kell neki..Szerintetek megbolondultam?Vagy csak a tudatalattim játszik velem?
2010. júl. 24. 14:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van.Mivel a holttest még nem került elő,így még van remény hogy életben van.Lehet hogy fogva tartják,és így álmodban próbál üzenni.Én hiszek az ilyen dolgokban egy álmom bejött már(sokaknak hülyeség).
2010. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de melyik hadsereg tagja a barátod? Mert ha a magyar honvédség kötelékében szolgál, már hallottunk volna erről az esetről, főleg ha hősi halottnak is nyilvánítják. Megnéztem egyébként a honvédelmi minisztérium honlapját, semmilyen missziós balesetről, támadásról nincs hír. A párom évekkel ezelőtt kint volt afganisztánban, amikor támadás érte a táborukat, szinte rögtön erről beszéltek a tévében, rádióban, de infó volt a honvédelmi minisztérium honlapján is, sőt a magyarországi egységétől is felhívtak, és tájékoztattak, hogy rendben vannak kint.
2010. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a további válaszokat is!igazad van kedves utolsó válaszoló másokban is felmerült talán a kérdés,hogy miért nem lehetett hallani a hírekben az esetről..azért mert a barátom nem a magyar honvédség tagja,német állampolgár,kint élünk Németországban,a leszerelése után tervezzük a hazaköltözést Magyarországra(én magyar vagyok),ezért nem hallani a magyar hírekben az esetről,de egyébként itt kint sem "verik nagydobra" az akciót,valószínűleg annyira titkos lehetett,annyit tudok hogy Afrikába mentek missziósként..
2010. júl. 24. 19:44
 14/15 anonim válasza:

Kamu hegyek, hova legyek... :)


Múlt héten még élt a pasid, akkor ütött el egy nőt és egy hét alatt már lefolytatták a vizsgálatot, jogerős ítélet született és megkezdte a 8 év szabadság-vesztésének letöltését...

2010. júl. 26. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
tessék?:)
2010. júl. 26. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!