Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van még remény?...

Szerintetek van még remény? Életben lehet még?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és a barátom katona,külföldre ment szolgálni missziósként,veszélyes küldetés nagyon,mást nem mondhatott róla..pár nappal ezelőtt kaptam a hírt,hogy egy bevetés alkalmával a barátom eltűnt,a katonaság hősi halottjának tekinti(a holtteste nem került elő)Most biztos hülyének fogtok nézni,de érzem hogy még életben van,éjszakánként vele álmodom,beszél hozzám,arra kér,hogy várjak rá,adjak időt neki és vissza fog jönni..A barátaim mellettem állnak,azt tanácsolják hogy éljem meg a gyászt,mert hozzá tartozik az elengedéshez,sírjak ha jól esik..én mégsem tudok gyászolni,nem estem kétségbe mert érzem hogy életben van,csak idő kell neki..Szerintetek megbolondultam?Vagy csak a tudatalattim játszik velem?
2010. júl. 24. 14:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivelhogy eltűnt, nincs holttest, ezért a test nincs meg, lehet akár életben is. Én hiszek az efajta megérzésekben, nekem is sok sőt a nagy része bevállt, amit éreztem. Fogadd meg a tanácsait, amit álmodban küld.
2010. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak a tudatalattid játszik veled.Nekem tavaly halt meg az egyik haverom és sokáig vele álmodtam,nem hittem el hogy tényleg vége :(

Reménykedj,hátha előkerül.De ne várd a végtelenségig,mert sajnos nincs értelme :(

2010. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az eltűnéséről szóló hír hivatalos, valószinű odaveszett. Ám léteznek csodák! Azt hiszem mindaddig én is ebben bíznék, amig egyértelmű jelet nem találnának arra, hogy valóban meghalt.
2010. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Amíg nincs meg a holttest, addig van remény. Én is reménykedek, hogy életben van még az ismerősöm, aki közel egy hónapja eltűnt.
2010. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kivanom hogy legyen igazad es legyen eletben,nem bolondultal meg valoszinu igy eled meg a veszteseget(remenykedni mindig szabad sot kell is)
2010. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
remélem minden jóra fordul, de nem hiszem hogy ők ilyenben tévednek.. tudják a körülményeket és ezért adtak ki ilyen nyilatkozatot. valószínű hasonló helyzetben én is reménykednék és nem hinném ,hogy meghalt.
2010. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
hát, tudod, nem tudom neked könnyű szívvel azt írni, hogy higyj az álmaidban, bár el kell mondjam én is hiszek az ilyen megérzésekben. Mégis előfordulhat, hogy a tudatalattid, a vágyaid játszadoznak veled, ha fogságban van, akkor is meghalhat még akár 1-2 év múlva is. Ha él, akkor is lehet, hogy nem tud hazajönni vagy 20 év múlva sikerül neki.
2010. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ilyen gyorsan érkeztek a válaszok!Én tényleg nagyon bizakodó vagyok,úgy érzem most tényleg hallgathatok a megérzésemre,nagyon erősen érzem a "jelenlétét" Meg az is furcsa,hogy nem igazán szoktam álmodni,évente talán egyszer-kétszer,de mégis ezen a héten majdnem minden éjjel álmodtam..remélem nem véletlen..
2010. júl. 24. 14:52
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért beszél hozzád álmodban, mert meghalt és így tud veled kapcsolatbalépni a túlvilágról.
2010. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem eletben van!Az almodba pedig uzen hogy varjal ra!Az hogy "varjal"mindent elarul,valami akadalyozza hogy eljusson hozzad de mindenkeppen hozzad akar jonni csak egy kis idobe telik mig sikerul,lehet esetleg fogsag vagy bujdoso!Amig holtest nincs addig mindig van remeny de ha ez hosszu evekig igy fog menni akkor el kell felejtened!
2010. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!