Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van remény egy szar életben?

Metzger666 kérdése:

Van remény egy szar életben?

Figyelt kérdés
Nekem az a problémám,hogy már nagyon unok itt. Az életem nem is lehetne ennél szarabb. Perpill 14éves vagyok, de 2-3évesen anyám apám itt hagyott, azóta nagyszüleimmel élek, és ők ugyna szeretnek, de ennek ellenére egy rakat csődtömeg vagyok.soha semmi nem sikerül, mindent elbaszok, és meg kell hagyni, a csajoknál sem vagyok túl népszerű. Egyszerűen már unom ezt a szar szemétdombot, amit egyesek Földnek neveznek,és unom a szemét domb szemetét,amit Életnek neveznek.
2010. szept. 25. 23:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
élnek a szüleid?
2010. szept. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Élnek,de nagyívben szarnak rám,így inkább tudomást sem veszek róluk
2010. szept. 26. 00:01
 3/18 anonim ***** válasza:
Még egész fiatal vagy, ha 4 év múlva is ez lesz a helyzet, akkor majd ráérsz kétségbe esni. Kitartás.
2010. szept. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást,próbálok kitartani,csak unalmas.életcélom is van,Bercsényi,majd kommandós,de a mai világban Magyarországon má minden szar
2010. szept. 26. 00:21
 5/18 anonim ***** válasza:

utazz a holdra

de amúgy igen, hát hallgass zenét

2010. szept. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Van remény,és nagyon gyorsan hagy abba magadnak bebeszélni,hogy csödtömeg lennél!Örülj,hogy nem kerültél intézetbe,hogy szeretnek nagyszüleid és még sorolhatnám,hogy miért inkább szerencsés mint szerencsétlen vagy.
2010. szept. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
hát én lennék a világ legboldogabb embere egy ilyen élettel...
2010. szept. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ha átélnéd amiket én,nem kívánnád ezt
2010. szept. 26. 15:10
 9/18 anonim válasza:

Nekem is sok bajom van még is itt vagyok, próbálom a dolgok szebbik oldalát nézni, ha még nem is megy ez olyan könnyen. Fel a fejjel, tarts ki! Keress hobbit! Írj verseket, történeteket, amit csak akarsz! Nekem segített és segít még most is. Legyen valami célod! Nem szabad feladni. Hidd el sokszor nekem is hasonlókon jár az eszem. Én se vagyok népszerű a fiúknál, de kit érdekel?! Lesz@rom.

A Föld pedig... pff... teli van kétszínű hitvány alakokkal akik elnyomják a jó embereket. Nap mint nap látok ilyeneket és sokszor én is az elnyomottak között vagyok. De tudod mit? Én azért is kitartok és majd megmutatom... Ez segít abban hogy reggel felkeljek. Szóval kitartás, nem vagy egyedül. ;) 16/L

2010. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszi,majd próbálok odafigyelni a jó dolgokra is (néha csak lesz oylan)
2010. szept. 26. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!