Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van remény egy szar életben?

Metzger666 kérdése:

Van remény egy szar életben?

Figyelt kérdés
Nekem az a problémám,hogy már nagyon unok itt. Az életem nem is lehetne ennél szarabb. Perpill 14éves vagyok, de 2-3évesen anyám apám itt hagyott, azóta nagyszüleimmel élek, és ők ugyna szeretnek, de ennek ellenére egy rakat csődtömeg vagyok.soha semmi nem sikerül, mindent elbaszok, és meg kell hagyni, a csajoknál sem vagyok túl népszerű. Egyszerűen már unom ezt a szar szemétdombot, amit egyesek Földnek neveznek,és unom a szemét domb szemetét,amit Életnek neveznek.
2010. szept. 25. 23:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok

miért miket élsz át? :/

ha te élnéd át amiket én, akkor nagyonis elégedett lennél ezzel az élettel... sőt én még a saját életemmel is elégedett vagyok, mert nem egy afrikai árva vagyok szürkehályoggal és melonómával, akinek nincs mit ennie... :S:S

2010. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
miket élek át?kezdjük,hogy pénteken voltam 14.És van a világon más ünnep is.Se az anyám,sem az apám nem vette ahhoz a fáradtságot,h legaláb egy szaros sms-t írtak volna.ezen kívül egy csajt sem érdeklek,az ég világon mindent elbaszok.Semmiben sincs szerencsém.Az osztály nagyrésze is utál.Anyagi helyzetünk sem a legjobb.
2010. szept. 26. 17:19
 13/18 anonim ***** válasza:
Csak ismételni tudom magam :) El sem tudod képzelni milyen boldog lennék egy ilyen élettel... most ezt nem azért mondom, hogy sajnálj, hanem hogy örülj, h van akinek szarabb...
2010. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Pedig igenis sajnállak,senkinek sem kívánok rosszat,csak együtt érezni tudok veled,és tisztelni,hogy ilyen stabilan állsz még a talpadon,és hogy nem inogtál még meg
2010. szept. 26. 17:47
 15/18 anonim ***** válasza:

hát köszi :)

a csajok miatt meg ne aggódj, a minőségre hajts ne a mennyiségre!

2010. szept. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Van most egy csaj,aki tetszik,de fogadjunk le se szar...
2010. szept. 26. 18:27
 17/18 anonim ***** válasza:
én is így vok egy csávóval, de csak külsőre tetszik, az meg kevés :DD meg nem is ismerem xD
2010. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

szegény nem lennék a helyedben bár az enyém se egy 100-as

mert rám csak az az apám szarik :(

2010. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!