Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz ebből? Bővebben lent

Mi lesz ebből? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Én jövőre diplomázok, mint közgazdász.Párommal esküvőt tervezzük jövőre,de!én félek attól, hogy ha többet fogok keresni(ő "csak érettségizett")konfliktusaink lesznek.Másfél éve vagyunk együtt szeretjük egymást, de ettől félek.Van valakinek tapasztalata hasonló helyzetben?
2010. júl. 24. 12:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!

Manapság nem ér annyit az a diploma,korántsem biztos h többet fogsz keresni sőt!!!!!

2010. júl. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%

Ne haragudj,Kedves Kérdező,de ha már ilyenek jutnak az eszedbe,akkor igencsak érdemes lenne átgondolni ezt a kapcsolatot..Ugyanis egy szeretetteljes,szinte problémamentes kapcsolatban nem az okozza a problémát,hogy ki keres többet... Hisz nem mindegy? a lényeg,h EGYÜTT Jól kerestek,és jól élhettek... De ha úgy érzed,hogy ez a pároddal problémákhoz vezethet,beszéld meg vele ezt a félelmedet,és biztosítsd így magad,h ebből nem lesz gond,ha esetleg így adódik. Szerintem Ez ne legyen semmiképp vita tárgya egy kapcsolatban,akkor már valami régen nem jó..

Üdv.

2010. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
54%
Tényleg ilyeneken rágódsz? én is közgazdásznak tanulok,két és fél éve vagyok együtt a párommal,akinek nincs diplomája,de többet keres,mint 1-2 diplomás ismerősöm :P nem tudom a párod mivel foglalkozik,de attól,h a te végzettséged magasabb,nem biztos,h neki nincsenek ambíciói,tervei a jövőre nézve...kérdezted már egyáltalán erről?ha nem itt az ideje! ha vannak közös céljaitok,amik megvalósításáért mindketten megdolgoztok,nem a fizetés különbség miatt lesznek gondjaitok! de mégis,ha ennyire félsz,minek ilyen hamar esküdni?ha te is akarnád,nem csak ő,akkor neked az "Esküvő" témában kellene böngészned:D sok sikert a döntésben!:)
2010. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%
Unokatesóm diplomás (lány) kb. 3X többet keres mint a férje aki klímaszerelő, és mégis nagyon jól elvannak. A férje is nagyon okos, művelt és tapasztalt annak ellenére, hogy "csak" érettségije van.
2010. júl. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igazatok, van, fölösleges ezen agyalni, egyszerűen imádjuk egymást,ez nem lehet probléma!! csak úgy feljött nekem...köszi a válaszokat!
2010. júl. 26. 10:57
 16/18 anonim ***** válasza:
Hú, elég sok a ráérő időd kedves kérdező. Nekem sok ismerősöm kapcsolata ment tönkre, főleg h. 1,5 éves kapcsolat után házasságot tervezett. A csaj és férfi is azt hitte, h. ők a tökéletes pár, de a srác megismert a hobbija révén félév házasság után egy másik lányt és most vele van együtt. Nem kell mondani, h. ki mennyire szereti egymást, mert mindenhol bejöhet 1 3. személy....
2010. júl. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nálunk én vagyok a diplomás, férjem a szakmunkás és ő keres 2x annyit mint én.
2010. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem diploma kérdése, hanem hozzáállásé. Egy szakmunkás is lehet motivált. Indít egy klassz vállalkozást és lehet tényleg többszörösét keresi a te fizetésednek. Csak legyen eltökélt.
2010. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!