Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az apám ver?

Mit csináljak ha az apám ver?

Figyelt kérdés

nem tudom, hogy kihez kéne fordulnom, anyukám nem igazán csinál semmit, ha pedig a család többi tagjának szólok akkor is kapnék.

16L


2010. júl. 24. 08:37
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
Én is 16 éves vagyok(lány),és az apám rettentő agresszív...én is szoktam kapni,lelkileg,fizikailag is,mindenhogyan.Nem csak akkor agresszív ha iszik.Egyszerre csak bepöccen és tör-zúz.Egész nap attól rettegek,mikor jönnek elő a dührohamai.Én már megszoktam,13 éves korom óta arra várok,hogy elköltözhessem.Még 2 év,ez tartja bennem a lelket.....soha többé nem fog hallani rólam.
2011. aug. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
Mivel benne élek,neked is annyit tanácsolok,tűrj és várj.
2011. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 torii válasza:
figyelj rám egy kicsit a szüleidnek soha ne üss vissza csak roszabul jársz inkávv türd el engem isa bátyám is vert apu de mi megpróbáltuk megbeszélni vele nem nagyon ment anya sajnos meghalt tehát magunkramaradtunkmondjuk kérj tőle bocsánatott akk is ha semit nem csináltál
2013. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!