Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az apám ver?

Mit csináljak ha az apám ver?

Figyelt kérdés

nem tudom, hogy kihez kéne fordulnom, anyukám nem igazán csinál semmit, ha pedig a család többi tagjának szólok akkor is kapnék.

16L


2010. júl. 24. 08:37
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Szia.

Sajnállak, hogy ilyen körülmények között kell élned.

Én is azt mondanám, hogy gyámügy, de gondolom 2 évet nem akarsz "bebörtönözve" élni. Viszont szerintem felnőttnek mindenféleképp szólj,de csak akiben megbízol és tud titkot tartani, hogy apud előtt ez ne derüljön ki. és a költözés sem rossz ötlet, ha befogad az egyik rokon.

Viszont ami-aki a legfontosabb az Te vagy. Ezek a dolgok nagyon komoly nyomot fognak hagyni benned és még előtted áll az élet, párkapcsolatok, stb. Nem lenne ha jó, ha minden pasitól rettegnél, hogy épp mikor miért fog megütni. Javasolnám a pszichiátert, illetve a KINEZIOLÓGUST - ő TUD neked segíteni, hogy visszanyerd a belső egyensúlyodat, nyugalmadat és, hogy egy idő után "új lappal indítsd" az életedet! Remélem sikerül ....

(ha kérdésed lenne a kinezről bátran írjál, azt tanulom)

Sok-sok erőt Neked!!!

2010. júl. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

engem minden nap megver a nevelőfaterom mikor részeg

de én elviselem nem tudok ellene mit tenni :S

2010. júl. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

nane tud segíteni, és a kékvonal is talán.

áááá miért van ennyi féreg ember :(

2010. júl. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudod engem is vert apám, de nem is akárhogy. korbáccsal, szíjjal, ez mindennapos volt, anyámat is verte aki emiatt sokszor volt kórházba, aztán mi akkor egyedűl maradtunk ezzel a szadistával aki élvezte ha sírunk...nem viccelek. Ma már 30 éves vagyokj, nem beszélek a szüleimmel, kizártam őket a gyerekem és a saját életemből, apámat a verés miatt, anyámat meg mert hagyta. A lelkem tönkre tették. Tudod mindig van megoldás, ha otthon gáz a helyzet esetleg, ne sértődj meg, de ha iszik is apud, akkor a saját érdekedben azt javaslom inkább kérd hivatali személy segítségét mindenképp! Ha mégis próbálod te megoldani, anyudnál próbálkozz, Mond neki hogy elmész ha nem tesz valamit, miért nem segít? A lényeg hogy semmiképp ne hagyd magad, mert később tényleg járhatsz majd a pszihológushoz!

2010. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
ja, és ha apád, ha nem, azoknak van igaza aki azt mondja védd magad és üss vissza! Én utólag már bánom hogy hagytam magam, dehát vékony kislányka voltam:-)a küzdősport jó megoldás!
2010. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
az utóbbinak üzenném, hogy a pszichológus nem cikis dolog,(mert így vettem ki a szavaidból) de én is inkább a kineziológiát javasolnám. Neked sem ártana, mert rengeteg sérülésed lehet, egy ilyen múlton nem lehet csak úgy túllépni, akárhány hány év telt el és akármennyire is azt hiszed, hogy túl tetted magad rajta - benne van a génjeidben, biztos jobban éreznéd magad egy oldás után. sőt, tiszta szívből ajánlom mindenkinek aki olvassa, mert mindenkin van mit "javítani".
2010. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
azoknak akik a nanet ajánlják: nekem is őket mondták, de sajnos nem úgy segítenek, ahogy végleg jó, persze mondanak helyet telefonszámot ahova fordulhatsz, de én mégis úgy érzem nem megoldás a menekülés. inkább a küzdősport vagy az erős barátok.
2010. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

egy bántalmazó embert nem fogsz tudni küzdősporttal megváltoztatni, és folyamatos stressz az élet egy ilyennel, egyáltalán nem menekülés hanem ésszerű megoldás az ilyen embereket elkerülni, és elköltözni tőlük.

az otthon a család, nem a verekedésről kell, hogy szóljon, az nem normális, akkor már jobb egyedül.

2010. júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
utolsó, én egy pofonnal állítottam le anyám 13éve tartó bántalmazását (19voltam). fel volt háborodva minden állatnak kikiáltott, de nem bántott többet (testileg).
2010. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

lelkibántalmazás sokszor még rosszabb, olvasd el a Szavakkal verve c. könyvet.

A kérdezőt az apja veri, és egy férfi erősebb mint egy lány, így ha visszaüt, lehet sokkal durvábban jár, mint eddig.

2010. júl. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!