Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIT TEGYEK? Szüleim terrorizál...

MIT TEGYEK? Szüleim terrorizálnak?

Figyelt kérdés

Teljesen kivagyok borulva most és úgy érzem 19 évesen egy SZ_R vagyok. Kerestem a kis körömvágó ollót, és nem találtam, de megvolt a mikró mellettm mire Dénes (nevelőapám) majdnem hozzám vágta hogy fogjam be a m_cskos p_fámat mert én raktam oda. Elkezdett (csak ezért mert ott találta meg) mindenféle gané, r_hadt r_banc, k_rva, id_óta, sz_rházi stbnek elhordani, MERT OTT TALÁLTA MEG...... Anyukám tette oda és ott felejtette, és ezután már besokkoltam. Előtte is "csak úgy" mindenféle sz_rházinak elhord, és sosem beszélget velem, utál, nem tudom mit tehetnék. Anyukám nem áll mellettem, olykor összefognak Dénessel és engem feketítenek be amivel tudnak. Többször öngyilkosággi kísérletet tettem már ezért, mert nem bírom és most is potyognak a könnyeim. Annyira fáj, hogy ezeket mondják rám, annyira fáááááj :'(:'( fogalmam sincs kihez menjek, de többen akik ismernek szinte velem együtt sírnak és könyörögve kérnek hogy menjek el itthonról akárhova ismerőshöz, mert a végén tényleg megölöm magam. Nem lenne értelme pszihológushoz járnom, hisz itthon tovább bántanak, de mások előtt letagadják, és utána még triplán kapok a fejemre... mit tehetek? nem bírom már, nem bírok tanulni, nem bírom a nyaramat eltöteni mert bántanak. Most is pl... egész télen, nyáron a konyhába voltak a macskák mert anyám behozta őket, aztán tele lettünk bolhákkal, és nem írtják ki. A karom csupa csípés, mintha súlyos allergiám lenne vagy valami durva kiütésem és könyörögtem nekik hogy csináljanak valamit, de semmi... a saját szobámat 4 napon keresztül takarítottam, és 5x porszívóztam le az ágyat, a padlót min 10x. és a többit is ennyiszer minimum. 2 szert is használtam, mindegy ez most, de nem segítenek. Amikor takarítanék elhordanak ismét... MIT TEGYEK???? :'(((((((

van 3 nővérem ők 40 évesek elmúltak, a szülaim 60 évesek, az igazi apukám alkoholistta, én pedig egy senki a semmi a senkik között...


2010. júl. 23. 23:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

12:14

Na megjöttél észt osztani.Nem kéne.

Kérdező, ha lehet, akkor a felajánlott segítséget fogadd el.

A Dénes nevű cserépedényt próbáld meg elkerülni, ha lehet ügyet se vess rá. Anyád, ha nem segít, nem is érdemli meg ezt a nevet.Vele szintén ne foglalkozz, térj ki előle.

Eszedbe ne jusson, hogy te semmi vagy. Nem, ebben a házban te képviseled az értelmet, az emberi érzelmeket.

Te százszor több vagy bármelyiknél.

Valahogy bírd ki azt az időt, amikor a saját lábadra állhatsz, akkor menj azonnal, és ne nézz vissza.

2010. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

12:27

Köszönöm! Már rég írtam levelet az illetőnek, de nem válaszolt még...

Ma egésznap csak alszok... nem bírok semmit sem csinálni, csak aludni, és megint csípnek a bolhák, pedig protecktel az egész ágyat lefújtam. Már leszarom :)

2010. júl. 24. 14:44
 23/28 anonim ***** válasza:
48%

Na itt a gond:egész nap csak alszol....

esetleg anyunak besegíteni a házimunkába?

A macskáknak meg párezer forintért lehet venni Frontline-t.Mondjuk ez 2-3 nap diákmunka.


Aztán azt se feledjük,hogy valaki fizeti a tandíjadat,netán a Dénes nevű cserépedény?

Jut eszembe 19 saját körömvágó ollom volt,cirka 150 ft-ért lehet már venni.

Talán ha némileg saját lábra állnál kérdező,akkor nem lenne ennyi gond.

Besegíteni a házimunkába,megkeresni magadra a pénzt,a macskákat bolhátlanítani nem nehezebb,mint itt sipákolni.

2010. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

ElőzŐ!

Kérdezőnek nincs macskája. Cserépedénynek és a hozzá tartozó viszkető lyukú egyénnek van.

2010. júl. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
A macskákkal még mindig zsarolhatod őket.
2010. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek háza sincs,pénze sincs.

A cserépedény és a viszkető jóvoltából tanulhat és van tető a feje felett.

Amennyiért megveteti a semmirevaló spray-ket,annyiból kijön egy bolhaírtó.Lehet az anyja nem is tudja,hogy van ilyen a világon...

Persze ha vakarózni meg szitkozódni jobban esik....

2010. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező nem kérte, hogy a világra hozzák. Ha így történt, akkor viselje a szülő a következményeket, amíg tanul a szegény "baleset".Nem szabadon választott, ez a kötelessége.
2010. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

11.12: a kérdező már 19 éves.A viszkető felnevelte,a nővéreivel együtt.Egyébként a viszkető már 60 éves.Ebben a korban már inkább a kérdezőnek kellene segíteni,támogatni,mint írta beteg is...

Egyébként meg igen,ha nem tetszik a Dénes,meg a macskák,költözzön a kérdező az apjához.Miért csak az anyjának kell eltartani?

2010. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!