Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIT TEGYEK? Szüleim terrorizál...

MIT TEGYEK? Szüleim terrorizálnak?

Figyelt kérdés

Teljesen kivagyok borulva most és úgy érzem 19 évesen egy SZ_R vagyok. Kerestem a kis körömvágó ollót, és nem találtam, de megvolt a mikró mellettm mire Dénes (nevelőapám) majdnem hozzám vágta hogy fogjam be a m_cskos p_fámat mert én raktam oda. Elkezdett (csak ezért mert ott találta meg) mindenféle gané, r_hadt r_banc, k_rva, id_óta, sz_rházi stbnek elhordani, MERT OTT TALÁLTA MEG...... Anyukám tette oda és ott felejtette, és ezután már besokkoltam. Előtte is "csak úgy" mindenféle sz_rházinak elhord, és sosem beszélget velem, utál, nem tudom mit tehetnék. Anyukám nem áll mellettem, olykor összefognak Dénessel és engem feketítenek be amivel tudnak. Többször öngyilkosággi kísérletet tettem már ezért, mert nem bírom és most is potyognak a könnyeim. Annyira fáj, hogy ezeket mondják rám, annyira fáááááj :'(:'( fogalmam sincs kihez menjek, de többen akik ismernek szinte velem együtt sírnak és könyörögve kérnek hogy menjek el itthonról akárhova ismerőshöz, mert a végén tényleg megölöm magam. Nem lenne értelme pszihológushoz járnom, hisz itthon tovább bántanak, de mások előtt letagadják, és utána még triplán kapok a fejemre... mit tehetek? nem bírom már, nem bírok tanulni, nem bírom a nyaramat eltöteni mert bántanak. Most is pl... egész télen, nyáron a konyhába voltak a macskák mert anyám behozta őket, aztán tele lettünk bolhákkal, és nem írtják ki. A karom csupa csípés, mintha súlyos allergiám lenne vagy valami durva kiütésem és könyörögtem nekik hogy csináljanak valamit, de semmi... a saját szobámat 4 napon keresztül takarítottam, és 5x porszívóztam le az ágyat, a padlót min 10x. és a többit is ennyiszer minimum. 2 szert is használtam, mindegy ez most, de nem segítenek. Amikor takarítanék elhordanak ismét... MIT TEGYEK???? :'(((((((

van 3 nővérem ők 40 évesek elmúltak, a szülaim 60 évesek, az igazi apukám alkoholistta, én pedig egy senki a semmi a senkik között...


2010. júl. 23. 23:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Kicsit megkönnyeztem:'(

Biztosan vagy halott lennék már, vagy elköltözve. Logikusan végig gondolva maradnod kell otthon a sulit kijárni aztán elhúzni a f_szba

2010. júl. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Pont erre gondoltam már én is, hogy min. hangfelvételt készítek róluk. csak nem lehet tudni mikor van az a pillanat. pozitívum? amit szeretek? imádok festeni, rajzolni, imádok fürdőszobát takarítani :), szeretem a fotózást, a naplementét és a Párom. Igazából a rajz az életem, és a Párom. Alkalmazott grafikus szakra megyek a SZAMALK-ba, ilyen háttérrel, de persze erről senki se fog tudni és nem panaszkodom. De most kénytelen voltam írni :(

OLYAN SZÍVESEN ELMENNÉK, de tényleg nincs kihez. Arra gondoltam valami nevelőotthonba megyek, de 19 elmúltam, mit csinálhatnék ezenkívül?

2010. júl. 24. 00:05
 13/28 anonim ***** válasza:
32%

Hát nem nyavajogni kéne, hanem felébredni végre, hogy neked valójában nincsen még anyád se, nemhogy apád.


És ez az egész csupán arra megy ki, hogy kitúrják a 19 éves testedet a házból, hogy ne legyen ciki ha otthon kefélnek..

2010. júl. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
ezt nem hiszem. anyukám beteg és a 91 éves mamámat kell etetnie és pelenkáznia
2010. júl. 24. 00:07
 15/28 anonim ***** válasza:
és ha a testvéreidtől kérnél segítséget?
2010. júl. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:

elszomorító olvasni a kétségbeesésedet.

nehéz lenne tanácsot adni, ezért nem is adok, de azt azért tudom, hogy sok jó ember van a világon és még több szépség ezen a Földön. ezeket vétek lenne eldobnod magadtól...

2010. júl. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Segíteni én sem tudok de együtt érzek veled és van egy párod akinek nagyon hiányoznál ha véget vetnél az egésznek..:(
2010. júl. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Keress valami munkát, amiből eltartod magad. A te életedben sürgős feladat a családtól való elköltözés. Ez most kellemetlen, de hosszú távon előnyöd lehet abból, ha most szembenézel a kihívással. Jó lenne, ha a rajztehetséged tudnád kamatoztatni, de vállalhatsz olyan melót is, aminek semmi köze hozzá. Nem lesz könnyű, de kezd el. Ha bizonytalan vagy közben, és írsz nekem egy privátot, számíthatsz a segítségemre. Bízom benned.
2010. júl. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Rettenetesen sajnállak, sajnos tudom min mész keresztül.

Próbálj meg keresni valami nyári munkát,nem tudom az ország melyik szegletében élsz, de a Balcsi-parton próbálkozhatsz, vagy diákmunkára esetleg.

Akkor a lehető legkevesebbet kéne otthon lenned, és még pénzecskéd is lenne belőle.

Sajna igaza van az utolsó válaszolónak, költöznöd kell minnél előbb.

Nem lesz egyszerű, de meg kell tenned, magadért.

És látod, vannak rendes emberek, még a segítségét is felajánlotta!!!

Élj a lehetőséggel!

2010. júl. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%

Halihó!

19 éves vagy.

Milyen nevelőotthon?Tessék eltartani magadat.

Szerintem nem hiába van teli veled a hócipőjük.

2010. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!