Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Szüleim Terrorizálnak! Mit...

A Szüleim Terrorizálnak! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok és a szüleim szinte sehova sem engednek el úgy, hogy meg ne szólnának vagy kritizálnának a dologban vmit! Nem tudok elmenni rendesen szórakozni, mert vagy telefonálnak, hogy hol vagyok, mikor megyek vagy másnak a zsákok várnak a szobámban! Mit tudnék csinálni a konzervatizmus szüleimmel? Egy csomószor elmondtam nekik, h felnőtt vagyok és tudom mit csinálok, de mindig csak terrorizálnak!!! Már menekülök otthonról és nem akarok velük összeveszni ez miatt!!!!
2010. febr. 1. 20:31
 1/7 anonim válasza:
100%
költözz el..sürgősen albérlet vagy más rokonok... vagy csak lázadj..bár azt inkább kamaszok szokták(és nekik se jön be-.-"):S
2010. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagy! Dolgozol? Van jövedelmed? Mert ha igen, akkor próbálj önálló életet kialakítani. Tudom, nem egyszerű, hiszen lakni kell valahol, de albérlet esetleg többen egy lakásban?
2010. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Csatlakozom az elöttem szólókhoz.
2010. febr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy most éppen nincs melóhelyem és így eléggé gázos lenne elköltözni! amikor meg van lóvém, akkor meg elvárják, hogy besegítsek és ugyanazt kapom! Szóval, szerintem mindegy mennyire vagyok jófej vagy rosszkislány... a vége ugyanaz...! :S
2010. febr. 1. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem gyorsan vállalj el valamilyen munkát és költözz el otthonról azonnal. Önállóan kell már ilyen korban élni.
2010. febr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ők még gyereknek tartanak, hiszen ők tartanak el téged, az ő általuk megszerzett dolgokat használod, semmit sem akarsz tenni, csak kényelmes szállodai szobát akarsz otthon magadnak ingyen?
2010. febr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért viselkednek így veled,mert veled lehet így viselkedni.Tudom ezek kemény szavak ne haragudj.

Nem attól leszel felnött mert ezt mindig elmondod nekik.23évesen mit csinálsz?Van munkád?Akkor ideje elköltöznöd egy albérletbe.Tanulsz?Ideje elköltöznöd egy jófej egyetemista kiscsajjal közös albiba.Anyudékat nem fogod megváltoztatni.És amíg tőlük függsz,rágni fognak.(hozzáteszem utána is,de az majd idővel lágyulni fog).KITARTÁS és hajrá

2010. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!