Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIT TEGYEK? Szüleim terrorizál...

MIT TEGYEK? Szüleim terrorizálnak?

Figyelt kérdés

Teljesen kivagyok borulva most és úgy érzem 19 évesen egy SZ_R vagyok. Kerestem a kis körömvágó ollót, és nem találtam, de megvolt a mikró mellettm mire Dénes (nevelőapám) majdnem hozzám vágta hogy fogjam be a m_cskos p_fámat mert én raktam oda. Elkezdett (csak ezért mert ott találta meg) mindenféle gané, r_hadt r_banc, k_rva, id_óta, sz_rházi stbnek elhordani, MERT OTT TALÁLTA MEG...... Anyukám tette oda és ott felejtette, és ezután már besokkoltam. Előtte is "csak úgy" mindenféle sz_rházinak elhord, és sosem beszélget velem, utál, nem tudom mit tehetnék. Anyukám nem áll mellettem, olykor összefognak Dénessel és engem feketítenek be amivel tudnak. Többször öngyilkosággi kísérletet tettem már ezért, mert nem bírom és most is potyognak a könnyeim. Annyira fáj, hogy ezeket mondják rám, annyira fáááááj :'(:'( fogalmam sincs kihez menjek, de többen akik ismernek szinte velem együtt sírnak és könyörögve kérnek hogy menjek el itthonról akárhova ismerőshöz, mert a végén tényleg megölöm magam. Nem lenne értelme pszihológushoz járnom, hisz itthon tovább bántanak, de mások előtt letagadják, és utána még triplán kapok a fejemre... mit tehetek? nem bírom már, nem bírok tanulni, nem bírom a nyaramat eltöteni mert bántanak. Most is pl... egész télen, nyáron a konyhába voltak a macskák mert anyám behozta őket, aztán tele lettünk bolhákkal, és nem írtják ki. A karom csupa csípés, mintha súlyos allergiám lenne vagy valami durva kiütésem és könyörögtem nekik hogy csináljanak valamit, de semmi... a saját szobámat 4 napon keresztül takarítottam, és 5x porszívóztam le az ágyat, a padlót min 10x. és a többit is ennyiszer minimum. 2 szert is használtam, mindegy ez most, de nem segítenek. Amikor takarítanék elhordanak ismét... MIT TEGYEK???? :'(((((((

van 3 nővérem ők 40 évesek elmúltak, a szülaim 60 évesek, az igazi apukám alkoholistta, én pedig egy senki a semmi a senkik között...


2010. júl. 23. 23:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Csak van valami gyenge pontjuk. Nem tudsz visszavágni?
2010. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Most már telelett a pohár, visszaordíbáltam, de ők nyernek, kettes erősek. Megakar olykor ütni Dénes. Azt mondja őt rég szájba verték volna. Eleget kaptam 14 éves koromig édesapámtól.... :(
2010. júl. 23. 23:52
 3/28 anonim ***** válasza:
Jézusom, nagyon sajnállak :( Már csak az apukád alkoholizmusát se lehetett könnyű lenyelni, erre itt a mostohaapa :( Nem tudsz valahogy elköltözni ? Pasi/Barátnő, albérlet? vagy ha még tanulsz akkor kolesz ?
2010. júl. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
De miért vagy ilyen tehetetlen? Volna megoldás: el kell költözni és ez simán megoldható: barátok, kollégium.
2010. júl. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Igen, még tanulok szerencsére. Fizetős a suli és rájuk kényszerülök... szidnak, de mégis fizetik. olyan ez mintha rajtam bármikor lehetne ütögetni a pálcát ha mérgesek akárkire... barátomhoz elköltöznék, de 7 négyzetméteres szobába alszik, és a szülei nem normálisak neki sem. Egymásnak vagyunk, mi ketten. Elméletileg jövőre összeköltözünk, de addigra bármit csinálhatok magammal. Szerintettek jó ötlet ha reggel 5:10-kor elhúzok itthonról Páromhoz? muszáj elmennem, nem bírom látni őket.
2010. júl. 23. 23:58
 6/28 A kérdező kommentje:
Fizetős a suli, barátaim nincsenek, talán érthető. csak egy, de ő nem partner ilyenben
2010. júl. 23. 23:58
 7/28 anonim ***** válasza:
Szerintem is költözz ez: barátnőhöz, baráthoz, koleszba vagy akárhova:/ Amúgy gyógyszertárba vagy boltba lehet venni asszem bolhaírtót. Mintha hallottam volna róla.
2010. júl. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Egy kicsit off a kérdésem, de ezt nagyon rossz volt olvasni, és fogadd mély együttérzésem.


Mi az erősséged? Mi a legjobb tulajdonságod? Írj pár jó dolgot magadról, amiben úgy érzed, hogy jó vagy. Ha nem szeretnéd nyilvánosan, küldheted privátban is.

2010. júl. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

én a helyedben valakihez átmennék, aminél biztonságba lehetek... átcuccoknél egy igaz baráthoz :(

lehet egy megoldás de elég durva... telefonnal vedd fel mit csinálnak, így kérhetsz segítséget. Máshogy nem. :(

2010. júl. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni de elég nagy tírpák ez a Dénes.
2010. júl. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!