Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt olyan, hogy a...

Veletek volt olyan, hogy a barátotok ex-barátnője egy bombanő volt, ti pedig meg sem közelítitek az ő szintjét?

Figyelt kérdés

Remélem érthető azért a kérdés.:S

Bombanő bármilyen lehet-mondjuk magas ,vékony,szép arc,szép bőr... Ti pedig teljesen az ellentétetje vagytok.

MIlyen érzés?

Féltékeny vagy ,vagy voltál emiatt??

Vagy egyáltalán nem érdekelt?

Tapasztalatok?Vélemények?

Köszi előre is a válaszokat


2010. júl. 23. 17:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%
Igen. Az egyik exemnek modell barátnője volt, a Miss Hungary-n is indult, elég jó esélyekkel. Én meg átlagos vagyok, és sokszor éreztem rosszul magam emiatt.
2010. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

A jelenlegi párom exéről rengeteget hallottam még a kapcsolatunk elején,mivel ő volt a párom első szereleme, sokáig voltak együtt, és barátilag váltak el, így kedves emlék maradt a számára. Baráti viszonyban maradtak - így személyesen is bemutatott neki a párom...

Hát a csaj kb félig férfi volt, ráadásul paraszt módon is viselkedett.


Úgyhogy nem szabad hinni a mende-mondáknak... :D

2010. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!