Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt olyan, hogy a...

Veletek volt olyan, hogy a barátotok ex-barátnője egy bombanő volt, ti pedig meg sem közelítitek az ő szintjét?

Figyelt kérdés

Remélem érthető azért a kérdés.:S

Bombanő bármilyen lehet-mondjuk magas ,vékony,szép arc,szép bőr... Ti pedig teljesen az ellentétetje vagytok.

MIlyen érzés?

Féltékeny vagy ,vagy voltál emiatt??

Vagy egyáltalán nem érdekelt?

Tapasztalatok?Vélemények?

Köszi előre is a válaszokat


2010. júl. 23. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy az? Nem csak te látod szebbnek? Egyébként nem minden a külső. Lehet hogy szebb, de ugyanakkor üresfejű, felszínes liba.


Nekem fordítva volt ilyen.

Nem tartom magam nagyon szépnek, de rondának sem. Szerintem átlagos vagyok. Az exbarátom állandóan a volt csaja miatt sírt. Mindig azzal jött, vele mennyi mindent csináltak, ő milyen szép, mindenről ő jutott eszébe. Egyszer néztük az albumát, és bennefelejtette a csaj képeit. Hát még olyan rusnyaságot. Akkora feje volt, mint egy lónak, széltébe-hosszába. És róla áradozott, hogy szép, én meg semmi... majdnem depressziós lettem.

2010. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt ilyen.A srácnak szinte csak modell alkatú barátnői voltak előttem és stílusban is inkább cicababák.Én meg alacsony vagyok és akkoriban a punk stílus volt rám jellemző :D Nem voltam féltékeny egyszer sem ,inkább ők próbáltak fúrni mert látták hogy jól megvagyunk.Velük járt egy hónapot max velem meg elég sokáig együtt volt :D Amúgy meg szerintem ne foglalkozz a volt barátnőkkel nem éri meg,valamiért veled van és nem velük :) Téged szeret.
2010. júl. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

17.50-aki nem zárta még le a múltat, jobb ha bele sem kezd egy új kapcsolatba :S


2.nak-Pontosan az ilyenről beszélek én is :/

mondjuk már mindegy ,mert nem vagyunk együtt , de mikor megtudtam milyen csaja volt, akkor tökre sz@rul éreztem magam utána...hogy én nem vagyok ilyen.:S

2010. júl. 23. 17:57
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Először is kedves válaszoló: még jó, hogy már csak az exed, mert akkor az a srác nem igazán szeretett téged, sajnállak érte.

A kérdésre: én is egy átlagos kinézetű csaj vagyok, de meg vagyok magammal elégedve. A férjemnem volt előttem egy nagy szerelme, már jegyben is jártak. Viszont mikor már érzett valamit irántam, akkor egyszer felemlítette és rögtön bocsánatot is kért érte. De akkor sem úgy, hogy áradozott volna róla. Amúgy fogalmam sincs, hogy hogyan néz ki, de-, hogy őszinte legyek- nem is érdekel. Érzem és tudom, hogy a férjem engem szeret, és a csaj csinálhatna bármit, én lennék a nyerő :D

2010. júl. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Szerencsére nem voltak nálam sokkal jobbak, szerintem. :) Én meglátom minden exben a rosszat és a rondát, az összes hibát, és nem vagyok rájuk féltékeny, tudom, hogy engem sokkal jobban szeret, mivel engem vett feleségül. :) Ne légy féltékeny, ha téged választott, ő téged lát a legszebbnek és a legjobbnak!
2010. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne is foglalkozz vele szerintem ha nem vagytok együtt.De ha együtt leszel még esetleg ilyen sráccal ne érezd magad rosszabbnak mert nem vagy az.(második voltam)
2010. júl. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

17.59-Köszi HÁt igen sokkal jobb, hogy nem vagyunk együtt Neki más milyen csajok jöttek be,mint én vagyok.bár azt mondta neki mindegy a külső,ahhoz képest....

Én is átlagos vagyok, önbizalmam sincs túl sok:S, de legközelebb nem fogok kíváncsiskodni az exe után :D

2010. júl. 23. 18:08
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

17:59-es vagyok.

Én az első válaszolódra gondoltam az elején, de semmi baj, hisz te is hasonlóképpen jártál, rád is érvényes.

Amúgy a férjemmel az exe szakított, mielőtt valaki azt hinné, hogy elszedtem tőle. Kettőnk között pedig eltelt kb. 1 év.

2010. júl. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem az exem ről van szó hanem a páromról.A kapcsolatunk elején áradozott hogy milyen szép barátnői voltak,de amikor megláttam(fényképen,myvip,iwiw) őket úristen rondák nagyon.

Ma már nem mond ilyet hogy milyen szépek(agy csak előttem nem mondja),mert látta ő is a képeket.iszonyat csúnyák.De nagyn nem is érdekel mert mi már 4éve hogy 1ütt vagyunk, velük meg csak pár hónapig volt.Miénk az igazi szerelem!:)

2010. júl. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Én az elején még hasonlítgattam magam az ex-hez. Pedig összeségében nem volt szebb, mint én. Csak más. De azért volt, hogy elméláztam rajta, hogy ő milyen magas, én meg nem, neki milyen sok haja van, nekem meg nem. Szóval ilyen baromságokon. Aztán rájöttem, hogy ha az ex-et 8 év után nem vette el, engem meg 3 után igen, akkor valamit biztos jobban tudok!:) Meg erre mondta nekem a nagyon szép barátnőm, hogy őt is csalták már meg, cserélték már másra, tehát a szépség semmire sem garancia. Az utcán is megnézi a férjem a szép nőket, miért is ne nézné, én is megnézem, de egyiket sem akarja elvenni. Tehát már nem agyalok. Az viszont sokat segített, hogy egyszer véletlenül kihallgattam, hogy a férjem a barátaival rólam beszélt, és a srácok mondták neki, hogy sokkal szebb vagyok, mint a volt csaja. Na ez azért jót tett az egómnak!:)
2010. júl. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!