Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az életetek az álmaitok...

Milyen az életetek az álmaitokban?

Figyelt kérdés

Linkeket kérek valóságos személyekről,helyekről ahova elszeretnétek jutni,kirándulni,élni..stb.És hogy milyen holmikat akartok hordani(cipők,pólók,nadrágok..stb.)Korlátlanul gazdálkodhattok a pénzetekkel,tietek lehet akár 100000 repülőgép is,ha tetszik.Szóval elengedni a fantáziát,én már megtettem ebben a kérdésben(én vagyok a 76%-os válaszoló,aki vett ajándékot is,és kapott Toronyórát is):

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2010. júl. 22. 21:41
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Álomcsalád(persze jó az igazi családom is,nem vágyok sztárszülőkre,csak most kicsit megmozgattam a fantáziámat):

álomanya:

[link]

álomapa:

[link]

tesók(tesókat mindig is akartam,csak van ok bőven,amiért nincsenek) az álomanyával:

[link]

Két álomautó(ami nekem tényleg csak álom,másnak teljesen átlagos):

[link]

[link]

Telefon:

[link]

És itt élni:

[link]

Ilyen helyeken nyaralni:

[link]

[link]

[link]

Meg még esetleg,ami valósággá válhat kb. 10 év múlva(itt élni):

[link]

Vagy itt:

[link]

2010. júl. 23. 13:13
 22/32 anonim ***** válasza:

[link]


Itt laknék a családommal és barátaimmal:) Egyébként nem tudnám leírni az életem, mert az nem ezekről szól. Nem egy házról, ruhákról, vonatokról - a környezet igazából mindegy. Csak velük lehessek.

2010. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Meseszép :)
2010. júl. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Álmomban teljesen máshol járok,és azért merem megtenni,mert különben úgyis eleget vagyok a családommal:D:P
2010. júl. 23. 19:28
 25/32 anonim ***** válasza:
Én Egyiptom környékére mennék, színészkednék vagy írnék, örökké 17 éves lennék. Azt sem bánnám, ha zseni lehetnék.
2010. júl. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Hajna88 válasza:
100%

Sziasztok!

Az én álmaim egyszerűek. Szeretném,ha összejönne az első babánk.Majd utána még egy.:) Szeretnék egy szép családi házat. Szeretném apukámat úgy látni megöregedni,hogy semmi baja sincsen és nagyon boldog. Szeretném,ha a testvéreim,apukám,unokatestvéreim,anyósomék,sógoraim/sógornőim...stb mindenki a környezetemben egészséges lenne.

Szeretném,ha a szeretteim olyan életet élhetnének,ahol nem kell semmit nélkülözniük.

Röviden-tömören ennyi,amit álmaim életének tartok!:)

2010. júl. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Álmaimban életem szerelmével élhetnék,de legalábbis jó lenne egyszer viszontlátni. 18 éve nem láttam már, de még néha most is megjelenik álmomban és olyan valóságos, hogy felriadok álmomból, pedig normális, rendezett életet élek mégsem szabadulhatok ettől.

Best things in life are not things! Ez így igaz számomra a nagy álom nem anyagi természetű. Persze ettől még az én álmomra sincs nagyobb esély mint a lottó 5-ösre. De hát az álmaikat nem veheti el senki :)

2010. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Én Finnországba vagy Oroszogba mennék.Álmaim háza egy nagy ódon kastély az erdő melett hegyek között.Igazábol olyan helyen élnék álmaimban ahol mindenki egyenlő,ahol nincs semmi előitélet,képmutatás,hazugság,rosszindulat,irigység,csak őszinte szeretet.Ez az én álmom.
2010. júl. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
19.57-esnek üzenem:reális álmaid vannak,sok egészséget kívánok a családodnak és neked!Sok szerencsét a továbbiakban!:)
2010. júl. 24. 20:58
 30/32 anonim ***** válasza:

én valahol a hegyekbe akarok elmenni, Alaszkába, vagy Kanadába, egy kis hegyi kunyhóba, egy kisváros mellé, ahol nem macerál senki, járhatom a természetet és élvezhetem a függetlenséget.

aztán ha ki akarok rúgni a hámból, azért legyen a közelben egy nagyobb város is, meg egy terepjáró, amivel furikázhatok :)

21/L

2010. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!