Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi időt kell/kellene egy...

Mennyi időt kell/kellene egy szülői párnak együtt tölteni az intimitás megörzéséért?

Figyelt kérdés

31/f - 32/n


Babánk 10 hónapos de 18 hónapja nem volt 1 pillanatunk sem amit kettesben tudtunk volna tölteni. Még szex sem volt azóta ( 18 hónap) és mellette semmi.


En mint férfi sokszor sok opciót kitaláltam hogy kettesben tudjunk lenni de semmi sem jött össze mert nem tudja elengedni a baba kezét pedig lenne segíség is.


Ennyi idő elteltével mennyi lenne a normális havi vagy heti leosztásban amit jó lenne ha együtt töltenénk?


Az hogy a "döngőléptek - női oldal elhizása stbstb" a kapcsolatok végét jelenti az hagyján nalunk nincs ilyen probléma, kívánom a párom .


Viszont ez ami nálunk van az valóban nagyon a határokat feszegeti és ennyi idő után valóban rá mehet a kapcsolatunk és tehetettlen vagyok.


Most egy wellnest próbálok leszervezni 2 napra csak nekünk de hallani sem akar róla csak ha a baba is jöhet, én meg tudom előre ha a baba is jön akkor nonstop a szokásos lesz ami otthon is.


Ismeretségi körömben ilyenkor már minimum 2x 3x volt privát kiruccanás és közel sem ilyen drasztikus az otthoni intimitás sem máshol.



2020. jan. 26. 09:34
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Nem kivánja, legalábbis én ezt veszem észre.


Takaródzik a fáradsággal de már nem ott tartunk hogy ez reális legyen.


Az elején még mindent ő csinált ( egyszerűen nem lehetett elvenni a gyereket tőlle)


Akkor csak a házi munkában tudtam segíteni, most már viszont erőszakosabb vagyok (védőnő javaslatára) és a baba dolgokat is rendesen csinálom.


Annyi munkát veszek át amennyit csak tudok munka után.

2020. jan. 26. 10:03
 12/25 anonim ***** válasza:
18%
"Gyereket akart?" Tehát csak ő? Na, ez mondjuk lehet, hogy probléma.
2020. jan. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
61%

Azért 2 napra én sem mennék el egy 10 hónapos baba mellől. Az túlzás.


Nincs ez kőbe vésve mennyi időt kell együtt tölteni. A semminél nyilván többet. Az egyik baj az, hogy szerinted ezt csak akkor lehet ha nincs ott a gyerek a közelbe se, a másik pedig hogy a feleséged ennyire elzárkózik tőled. Na most a probléma forrásai ezek szerint ti vagytok. Felteszem a kérdést bár adódik a válasz is. Ugye tudod ezek alapján kik tudják megoldani a problémát? (elárulom nem a random interneten írkáló emberek).

2020. jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
78%
Nemsokára itt fogjuk olvasni a feleséged értetlenkedő sorait, hogy miért csal meg a férjem, miért adta be a válópert, stb.
2020. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen átment anyába, csak erre figyel, a hormonjai is kizárólag a gyerek fenntartására rendeződtek be, mert így akarja. A teste hallgat rá és minden mást kizár. A háta közepére nem kívánja a szexet, teher neki. Mehettek akárhová, nem tud kikapcsolni. Volt ilyen ismerősöm, később is csak részben rendeződött a szex, muszájból belement, de a házassága tönkrement végül.
2020. jan. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
90%
Ja, és ha ilyen régóta nem volt szex, akkor valószínűleg a terhesség előtt sem nagyon kívánta, csak eszméletlenül akarta a gyereket és ez felülírt mindent. Utolsó voltam.
2020. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
71%

Szia! Megértelek, ennyi idő egy férfi számára már tényleg nagyon megterhelő.

Viszont a 10hónapos babàt nem kéne még napokra màsokra bízni. Szoptat még a feleséged? Mert az nagyon hatàssal tud lenni a szexuàlis étvàgyra. El sem tudod képzelni mennyire. De egyébként is a szülés után nagyon különbözőek a nők, nagyon vàltozó kinek mennyi időre van szüksége a regeneràlódàahoz. Van, akinek akàr egy évbe is telik, míg újra a régi lesz

2020. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
77%

*regeneràlódàshoz


Légy kitartó! Ugyanakkor mindenképpen beszélj a feleségeddel, hogy megérted, viszont ő is értse meg, hogy a te testedben nem történt változás, úgyhogy te ugyanúgy kívànod mint eddig. Légy kedves, de hatàrozott, 18 hónap már nem az a kategória ahol csak neked kell tekintettel lenni rà. Megértem őt is, testileg-lelkileg nagyon megvàltozhat egy nő a szüléstől, viszont azt soha nem szabad elfelejteni, hogy miért született az a pici új élet... Azért mert szeretitek egymást, a szetelmetek gyümölcse

2020. jan. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
82%

(bocs, mindig elküldöm 😏)

Tehát próbálj meg a lelkére hatni. Hiszen te vagy a szerelme. A gyerekkel óriási hiba egy férfit versenyeztetni. Ő a gyerekem, a szerelmem gyümölcse, ő pedig a szerelmem, akit én vàlasztottam tàrsamul, és mindkettőért felelősséggel tartozom!

Sok sikert!!!

2020. jan. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
62%
Mi pl max moziba, színházba mentünk ketten, miután megszületett, és nem nagyon aludt nagyinál sem, nyaralni is vele jártunk. Ennek ellenére huszonéve vagyunk hazasok.
2020. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!