Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi időt kell/kellene egy...

Mennyi időt kell/kellene egy szülői párnak együtt tölteni az intimitás megörzéséért?

Figyelt kérdés

31/f - 32/n


Babánk 10 hónapos de 18 hónapja nem volt 1 pillanatunk sem amit kettesben tudtunk volna tölteni. Még szex sem volt azóta ( 18 hónap) és mellette semmi.


En mint férfi sokszor sok opciót kitaláltam hogy kettesben tudjunk lenni de semmi sem jött össze mert nem tudja elengedni a baba kezét pedig lenne segíség is.


Ennyi idő elteltével mennyi lenne a normális havi vagy heti leosztásban amit jó lenne ha együtt töltenénk?


Az hogy a "döngőléptek - női oldal elhizása stbstb" a kapcsolatok végét jelenti az hagyján nalunk nincs ilyen probléma, kívánom a párom .


Viszont ez ami nálunk van az valóban nagyon a határokat feszegeti és ennyi idő után valóban rá mehet a kapcsolatunk és tehetettlen vagyok.


Most egy wellnest próbálok leszervezni 2 napra csak nekünk de hallani sem akar róla csak ha a baba is jöhet, én meg tudom előre ha a baba is jön akkor nonstop a szokásos lesz ami otthon is.


Ismeretségi körömben ilyenkor már minimum 2x 3x volt privát kiruccanás és közel sem ilyen drasztikus az otthoni intimitás sem máshol.



2020. jan. 26. 09:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
93%

Itt az a gond,hogy ezt a problémát csak te akarod megoldani,a feleségednek jó így,sőt,számára ez a probléma nem is létezik,hiszen nem akar szexelni,sem időt tölteni veled.

Akart egy gyereket,megkapta,mostmár felesleges vagy . Én ezt nőként írom ,köztünk a férjemmel semmi nem változott,ugyanúgy szexelünk,eljárunk . Kettesben ritkábban ,de azt is meg lehet oldani ha van segítség .Bébiszitter,vagy nagyszülők .De ha még wellnessezni nem is akar elmenni,más programot simán lehet csinálni napközben,akár otthon is . És szexelni is lehet. Ez hozzáállás-döntés kérdése ennyi idő után .

2020. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
44%

Az, hogy nem engedi el a gyerek kezét, az nem gond. Az én lányom 2 éves, de a mai napig nem adom oda, hogy más vigyázzon rá, max a férjem.


Az, hogy nincs szex 18 hónapja, az viszont gond. Ne wellnesezni vidd el, mert ezzel csak megrémiszted, hogy el akarod szakítani a gyerektől. A fektetés utáni együttlétet kellene valahogy becsempészni az életetekbe.


Lehet próbálkozni szexi fehérnemű vásárlással, gyertyafényes vacsorával, amit te főzöl meg, vagy bármivel ami régebben izgalomba hozta. Esetleg a spontaneitás is jól jöhet ebben az esetben. Lepd meg a fürdőben, a konyhában mosogatás közben, stb.


Ha semmi se jön be, akkor pedig el kell vele beszélgetni. Nem letámadva, de határozottan mondd meg neki, hogy a szex is a házasság része, te elég türelmes voltál a 18 hónap alatt, mondja meg végre, hogy miért nem kívánja a házas életét, hogy tudjatok rajta változtatni.


Azt tudnod kell, hogy nem feltétlenül hibás a feleséged, ha szoptat. A szoptatás hatalmas libidiócsökkenést okoz egyes nőknél.


Ha kifogásnak felhozza, hogy fáradt, akkor állítsd be 1 órával hamarabb az ébresztő és próbálkozz reggel.

2020. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után sok anya megszűnik nőnek lenni.
2020. jan. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

A feleslegesnek “kapóra” jön a gyerek. Nem akar sexelni, megszűnt Nőnek lenni Ő most csak Anya, Te pedig teher vagy a számára a kozeledeseddel. Keressetek szakembert, ha együtt akarjátok felnevelni a gyereket! Itt 10eves és 7 hónapos van. Nem járunk kettesben wellnessezni mostanában, de egy egy mozi, vacsi, kettesben vásárlás megoldható. Az esteink farasztoak a pici miatt, közösen ejszakazunk így közösen fáradunk😅de! Egymásra van igényünk, meg ha nem

Is napi rendszerességgel és nem este 21kor, de heti szinten és van hogy hajnaban de minden megoldhato, csak akarni kell.

2020. jan. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
mi van veled kérdező,hogy alakultak a dolgok?
2020. jún. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!