Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi időt kell/kellene egy...

Mennyi időt kell/kellene egy szülői párnak együtt tölteni az intimitás megörzéséért?

Figyelt kérdés

31/f - 32/n


Babánk 10 hónapos de 18 hónapja nem volt 1 pillanatunk sem amit kettesben tudtunk volna tölteni. Még szex sem volt azóta ( 18 hónap) és mellette semmi.


En mint férfi sokszor sok opciót kitaláltam hogy kettesben tudjunk lenni de semmi sem jött össze mert nem tudja elengedni a baba kezét pedig lenne segíség is.


Ennyi idő elteltével mennyi lenne a normális havi vagy heti leosztásban amit jó lenne ha együtt töltenénk?


Az hogy a "döngőléptek - női oldal elhizása stbstb" a kapcsolatok végét jelenti az hagyján nalunk nincs ilyen probléma, kívánom a párom .


Viszont ez ami nálunk van az valóban nagyon a határokat feszegeti és ennyi idő után valóban rá mehet a kapcsolatunk és tehetettlen vagyok.


Most egy wellnest próbálok leszervezni 2 napra csak nekünk de hallani sem akar róla csak ha a baba is jöhet, én meg tudom előre ha a baba is jön akkor nonstop a szokásos lesz ami otthon is.


Ismeretségi körömben ilyenkor már minimum 2x 3x volt privát kiruccanás és közel sem ilyen drasztikus az otthoni intimitás sem máshol.



2020. jan. 26. 09:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Amennyire igényük van.

Hogy sikerül 18 hónap alatt nem kettesben lenni? Oke, egy 10 hónapos lefoglalja az embert, de előtte 8 hónapot mivel töltöttetek?

2020. jan. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
36%
Na és hogyhogy nem volt szex ez idő alatt, ha kivan a párod?
2020. jan. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Kettesben voltunk, de kicsit sem kivanta a szex et, és semmi sem.


Nagyon rosszul viselte a terhesseget / trimesztereket.

2020. jan. 26. 09:39
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

33 éves vagyok, nő. A nagy lányunk 8 éves, azóta mi nem voltunk kettesben sehol, mivel nincs kire hagyjam a gyerekeimet. Még is működik az intimitás közöttünk, köszönjük jól vagyunk.

Ez nem ettől függ.

2020. jan. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
26%

10 hónapos babát én sem hagynék ennyi időre másra.

Kisebb lépésekkel kezdj, menjetek el moziba vagy étterembe, egy olyan programra, amire nehezen tud nemet mondani.

Nem értem egyébként, amikor alszik a pici, miért nem tudtok egymással foglalkozni.

2020. jan. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Én kivántam őt és a szex et is.


Ő nem kivánta a szex et, de még a közeledésem sem. ( utánajártam nőknél van ilyen hogy a párjuk közeledése is irritálja)

2020. jan. 26. 09:40
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Tervezett volt a baba? Lehet fél egy újabb terhességtol.
2020. jan. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hajjaj, nem hogy tervezett, foggal korommel gyereket akart.
2020. jan. 26. 09:44
 9/25 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem (és ez az én véleményem, nem kötelező egyet érteni) egy csecsemő mellől nem kell eljárni wellnessezni. Nem szabad még ilyen picit másra bízni napokra, de nincs is erre szükség az intimitás fenntartásához. Bőven elég lenne egy pár órára elmenni pl. egy moziba, színházba, étterembe. Mi még ennyit sem jártunk el, de így is rengeteg lehetőségünk volt kettesben lenni. Miért nem bújtok össze, amikor a baba alszik? Ilyenkor a legegyszerűbb, most még kiságyban van, meg sem lephet titeket. Szerintem a feleséged nem akar veled lenni és a gyerek csak kifogás.
2020. jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%

Hát szerintem többet mint most.


De hadd kérdezzem már meg. Az a baba soha nem alszik? 🙂Mert akkor azért csak lehetne valami.

De ha jól értem akkor az a gond h a feleséged nem kívánja a szexet de gyereket nagyon akart.


Próbáltad már esetleg a párterápiát? Mert a feleségednek rá kellene jönni h így elveszíthet téged..

2020. jan. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!