Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősöd, rokonod...

Van olyan ismerősöd, rokonod aki eltűnt?

Figyelt kérdés
Mit gondolsz mi történhetett vele?
2020. jan. 25. 13:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Volt, aki eltűnt. Távol keleten találták meg sós hordóban.

Másik meg drogot árult. Valaki elásta. Persze a család most mindent megtesz, hogy a gyilkos családja szenvedjen, de tagadják, hogy kiló kokain is volt nála olykor-olykor és embereket vert véresre az üzleti dolgai miatt.


Na elfogultak. Ez van. Nem mindenki szent, aki eltűnik. Valaki a kivitelezőnket is eláshatná, mert nincs 20 fok az újonnan épült lakásban!


És vannak, akik ok nélkül tűnnek el. Mint az a lány, akit a cigó elcsapott az autójával és még megmenthette volna, de inkább élve elásta.


Ez van.

A törvény senkit nem véd, csak az olyanokat, akik másoktól lopnak, akkor meg számítsanak az önbíráskodásra.

Ha nem lenne családom, már én is elástam volna azt, aki több misivel vert át.

2020. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Anyukám bátyja 80-as években úgy döntött, hogy szerencsét próbál az Egyesült államokban. Net, mobil még nem volt, így csak képeslapokkal jelezte hol van, hogy érzi magát. Még ma is megvannak a képeslapok amit pár európai országból küldött, majd egy amiben leírja, hogy New Yorkban van. De utána semmi. Nagyszüleim évekig keresték semmi. Olyan 2005-ben anyum kapott egy levelet kintről, hogy valakinek ki kéne mennie azonosítani bizonyos tárgyakat. Ugyanis találtak több maradványt, és tárgyakat. Az egyik a nagybátyám útlevele volt. Anyum, és apum ment ki, és elmondták, hogy még a 80-as években megölték. Gyilkosa mondta el, hogy hol vannak még áldozatai, így találták meg őt is.

Bírosági tárgyaláson is ott voltak, és anyum sokkot kapott. Brutális módon halt meg. Nagyszüleim sosem tudták meg, anyumnak nem volt ereje elmondani. Csak anyit tudtak, hogy meghalt. De jobb is, mert mama már a halál hírtől is összeroppant, haláláig sosem épült fel teljesen.

2020. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Igen, anyám, nem sokkal születésem után. Állítólag külföldre ment, semmit nem tudok róla, lehet, hogy már nem is él. Sosem próbáltam megkeresni.
2020. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nincs, de nagyon érdekes kérdés. Követem.
2020. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Metionin ***** válasza:
77%
Távoli ismerősöm az a biológus srác aki Ázsiában kutatott és eltűnt. Csoporttársam volt alapképzésen. Sajnos idővel megtalálták a maradványait, megölték.
2020. jan. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Volt osztálytársam, kitűnő tanuló volt, kalandvágyból csatlakozott az idegenlégióhoz...Soha többet nem jelentkezett, semmi hír róla.
2020. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon jó barátnőm. Egyszercsak elnyelte a föld. Gyönyörű fiatal nő volt. Évek múlva meglettek a maradványai, nem természetes halált halt.

Az ember azt hiszi, az ő környezetében nem történhet ilyen, olyan volt mint valami rossz fim.

2020. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon creepy. Épp horrort nézek...de követem én is.
2020. jan. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%

Egyik barátnőm testvére elszökött. De ő haza is ment. Elege lett mindenből és 17évesen elment világot látni. Egyik közös ismerőstől tudta meg a család, hogy külföldön van, de pár hónapig senki se tudta mi van vele. Az is benne volt, hogy soha nem jön vissza. Nekem nem mondták meg miből élt meg, de sejteni lehetett. Majd egyszer csak visszajött a családjához, de lefogyott nagyon és megváltozott. Egyébként most is külföldön van, csak már bejelentett munkahelye és a családja is tudja mi van vele. Ez a sztori jól végződött



A másik ilyen, a faluban volt ahol felnőttem. Volt egy alkoholista fazon és a családja. Külterületen laktak, de mindig be volt rugva és bajosak voltak. Egyszer eljött hozzánk, mert összeverekedett a testvérével. Konkrétan majdnem baltát állítottak a fejébe. Mama hívni akarta a rendőrséget, de a fazon az tiltakozott, nem tudom miért. Egyre jobban piálni kezdett és volt, hogy estére nem ment haza, ezt az anyja mesélte. Azt is tudni kell, hogy a falu végén van mamáék háza és onnan ki lehet sétálni a földekre, mezőkre. Apával mindig sétáltunk és egyszer az árokban találtuk berugva. Apa megnézte, hogy él e még, de szerencsére jól volt. Aztán eltelt megint pár hét, és már nem ment haza napokig, keresték is, és megtalálták a holttestét valahol külterületen. Amúgy már senki se él a családból. Mindkét testvér alkoholista volt, az anya meg idős

2020. jan. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
83%
Haverom tűnt el. Mint kuderült csatlakozott az idegen légióhoz.... de ő végül hazajött
2020. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!