Itt akarja altatni?

Figyelt kérdés

Mit kezdjek azzal, hogy anya itt akarja altatni az új pasiját, akivel 2x találkozott, meg ismeri kb 3 hónapja?

Kiakadtak. Szinte azt akarja hogy egy idegen aludjon itt, nem is ismerjük. Már most rosszul vagyok esküszöm. Mivan ha egy elmebeteg és éjszaka megöl mindenkit? 3-an vagyunk testvérek 15(F)-19(L)-6(L)


Próbáltam utalgatni rá hogy nem tetszik a helyzet, de kiakadt hogy az ő boldogsága sose kezdődhet el stb.


Ha apa felé jelezném akkor még iszonyat balhé kerekedne...

:(


2020. jan. 22. 23:57
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
74%
Édes Jézus! Kérdező, ahogy az ember olvassa a válaszaidat, háát, nyílik az a bicska. Nagyon utálatos vagy. Remélem neked is lesz egy olyan kis szemét gyereked, aki majd nem hagyja, hogy boldog legyél (vagy hogy legalább megpróbáld).
2020. jan. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

Jöhetnek a bicskák...

De alapvető a vendégségben az illem és jómodor. Hát a pasi egyiket se mutatta. Vagy mindent kritizált, mint írtam nem mosott fogat, nem fürdött... Amikor bementem utána a wc-be le volt h*ugyozva a wc ülőke. Gyönyörű.

Lehet hisztizek hívni ahogy reagáltam. De ez olyan mint amikor az előző barátaimmal kapcsolatban anyámnak rossz előérzete volt. Nah most nekem volt rossz előérzetem.

2020. jan. 28. 16:18
 43/46 anonim ***** válasza:
14%
Kérdező, itt a vitát nem nyerheted meg, mert a válaszadók nagyjának az a véleménye, hogy "gyerek" vagy kuss a neved. Abban igazuk van, higy anyud is élheti az életét, de neked is nagy igazságod van abban, hogy vadidegent nem viszünk fel a lakásra, főleg ahol kisgyerek is van. Te sem, meg az öcséd sem önállótlan, ha anyukád annyira élni akar akkor menjen a hapsi lakására, ti meg vigyáztak a tesótokra (6 évesen azért ő sem lehet debil, egy reggelit és vacsorát simán össze tudsz te nekk dobnk, ebédre meg rendeltek valamit). Anyud szerintem ki akarja élni magát, amit fiatalon lehet nem tudott megtenni. Semmi baj nem lenne, ha nem egy alig 3 hónapos kapcsolatról lenne szó, és eddig alig találkoztak. Sajnálom az egész szitut.
2020. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
0%

*neki dobni

Bocsánat, ha máshol is lenne elütés

2020. jan. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
28%

38-as vagyok!

Oké,belátom reggel picit lehet elvetettem a sulykot a stílussal,de a mondanivalómon nem változtatok,csak max annyit,hogy nem így kellett volna előadni! SENKI ne mondja nekem,hogy 2-3 találkozás után az ember ISMERI a másikat! Mert nem! És mindenki elvitte abba az irányba a témát,hogy az anya válás után miért nem lehet boldog?! De lehet! De az a pasi akivel 2x találkozott kb,az még neki is idegen,nemhogy a gyerekeinek! És igen azt gondolom az a minimum,hogy ha hazaviszi akkor bemutatja a gyerekeinek,hogy "Béla ők itt a gyerekeim,X,Y,Z!",mert attól még,hogy a ház az övé,attól még él vele 3 gyerek,akikre igenis ennyire lehetne tekintettel,hogy nem egy vadidegent kell egyik reggel hirtelen kerülgetniük. És erre jött még az az előző válaszomban,hogy itt mindenki szerint tök rendben van,amit az anya csinál 2x találkozás után,nekiestek a kérdezőnek,hogy ő a szar szemét,akinek nem tetszik,hogy az anyának új pasija van,de bezzeg ha ő akarná ott altatni a pasit,(akit adott esetben ismer és együtt van vele évek óta) és az anyának nem tetszene,akkor mindenki szintén a lányt szídná,hogy nincs tekintettel az anyjára,miért kell neki a pasit kerülgetni stb. De most a gyerekek nem ugyan ezt csinálják,őszintén? És de jár az anyának a boldogság,de pl a 19-20éves felnőtt gyereknek is jár azt gondolom. A másik,ami szemet szúrt,hogy nemrég költözött el az apjuk (jól értelmezem?) azért ezt is meg lehet érteni,hogy a kérdező és a tesói nem repesnek az örömtől,hogy az apa alig rakta ki a lábát a házból (bár itt lényeges,hogy mit takar a nemrég),máris új pasi van a képben! Ennyire lennék tekintettel a gyerekeimre,ha anya lennék,hogy ők az apjukat veszítették el a válással és még valószínű nincsenek túl rajta. És továbbra is fent tartom,hogy ha fel is viszi az új pasit az anya,akkor legalább egy bemutatást megejthetne azért! Mert ismétlem VADIDEGEN a pasi a kérdezőnek és a tesóinak is. Én is aggódnék,ha csak úgy feljönne itt aludni valaki!

2020. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
65%

"Azért nekem senki ne mondja,hogy 2-3 hónap után csak úgy felvinni a lakásra egy idegen pasit,ahol ott a család normális. "

De, szerintem teljesn normális.

"de ha egy anya írna ki kérdést a mondjuk 18-22 év közötti lányáról - " - de, az is teljesen normális lenne, sőt akkor is, ha 16 éves lenne a lány, nem 18-22.

2020. jan. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!