Itt akarja altatni?

Figyelt kérdés

Mit kezdjek azzal, hogy anya itt akarja altatni az új pasiját, akivel 2x találkozott, meg ismeri kb 3 hónapja?

Kiakadtak. Szinte azt akarja hogy egy idegen aludjon itt, nem is ismerjük. Már most rosszul vagyok esküszöm. Mivan ha egy elmebeteg és éjszaka megöl mindenkit? 3-an vagyunk testvérek 15(F)-19(L)-6(L)


Próbáltam utalgatni rá hogy nem tetszik a helyzet, de kiakadt hogy az ő boldogsága sose kezdődhet el stb.


Ha apa felé jelezném akkor még iszonyat balhé kerekedne...

:(


2020. jan. 22. 23:57
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
94%
Jaja, folytasd, de előbb zárd be az összes zárat az ajtón! Lehetőség szerint az ablakot se nyisd ki, nehogy bemenjen egy kis fény a sötétbe!
2020. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
85%
#30, már kiváló gyógyszerek vannak a paranoia ellen...
2020. jan. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

Eléggé megosztottak a válaszok.


Igazából, anyám be van zsongva készíti neki a kajákat, a sütiket amikhez mi ne nyúljunk mert az neki lesz.


Lehet hisztizek elismerem. De mint említettem, apa pár hónapja költözött el. Fáj még a dolog nekünk. Meg mi alapból fura család vagyunk. Nagyon nyitottak. Simán megy a törölköző én, fehérneműben mászkálás. A fiú tesóm kívül simán bemegyünk egymáshoz ha fürdik stb.

Igazából, anya összes barátnője is ferdén néz az ügyre, nem számít... Jöjjön csak a p"*s, éljenek csak némi életet, mi meg csak hallgassuk mert a szobaajtókat nem lehet becsukni sokáig mert akkor 10°C alá esik reggelre a hőmérséklet, főleg ha nem rakunk a tűzre már este

2020. jan. 23. 23:32
 34/46 anonim ***** válasza:
91%
" Jöjjön csak a p"*s, éljenek csak némi életet, mi meg csak hallgassuk mert a szobaajtókat nem lehet becsukni sokáig mert akkor 10°C alá esik reggelre a hőmérséklet, főleg ha nem rakunk a tűzre már este" - kérdező, és amikor apád otthon lakott, akkor hogy oldották meg a szexet? Vagy már meg is találtuk az egyik válóokot?
2020. jan. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Szét van most bontva a szoba. Tolóajtó lesz rajta, mert a sufni le lett bontva, és a szobához lett nyitva
2020. jan. 24. 08:18
 36/46 anonim ***** válasza:
80%

Szóval te még csak nem is a 15 éves kisfiú vagy, hanem igazából 19 évesen már gyakorlatilag felnőtt nő? Fu, azért ez így még gázabb a részedről.

Élhetnél te is kicsit aktívabb nemi életet, az mindjárt megoldana pár dolgot a fejedben!

2020. jan. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Hat, a pasi a viselkedésével szerintem anyám szívébe se lopta be magát. Nem kellett ehhez nekünk rosszul viselkedni. Láthatóan nem tűrte jól az alapzajt, meg hogy mi hajnali 1ig voltunk fent. Mondta hogy lesznek itt változások. Hát itt magamban ki is buktam. Nekünk nem fog pattogni. Le akarta altatni a tüzet mert nála nincs ilyen meleg. Neki melege van. Ezt is kicseréli, meg azt is. Tiszta nagyképű, fellegzős. Nem mosott fogat, nem mosott kezet wc-után. Nem fűrdött. Váltóruhát sem hozott. Semmit konkrétan.
2020. jan. 25. 09:51
 38/46 anonim ***** válasza:
27%

Azért itt a válaszokban remekül megmutatkozik,hogy attól,hogy valaki szülő lett onnantól kezdve ő a szent és sérthetetlen és csinálhat ám amit akar tökmindegy mi az és a gyerekek(még ha esetleg felnőtt gyerekről is van szó) a hálatlán szemetek MINDIG!

Azért nekem senki ne mondja,hogy 2-3 hónap után csak úgy felvinni a lakásra egy idegen pasit,ahol ott a család normális. És nem az a része gáz,hogy az anya a pasinál tölti az estét de én is eléggé néznék,ha reggel felkelve egy vadidegent találnék a házban már bocsánat. Arról nem beszélve,hogy itt kb mindenki szerint tök rendben van,hogy az anya felviszi a 2-3 hónapja ismert pasiját,de ha egy anya írna ki kérdést a mondjuk 18-22 év közötti lányáról - ahol mondjuk nem 2-3 hónapja,hanem évek óta együtt vannak - ,hogy itt akar aludni a pasija,mindenki hurrogna,hogy a "büdös disznó kölök aki ennyire nincs tekintettel arra,hogy ott az anyja is és egy idegent(ami mondjuk 1-1,5 után már bőven nem az) kell neki kerülgetni a házában és stb." Szóval erről ennyit! Legyen bármiről szó mindig a "gyerek" a hülye hálátlan szar!-_-

2020. jan. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
14%
Na, 38-as. Mindjárt jönnek lehurrogni, hogy te vagy a nem normális. Én veled értek egyet, kaptál is tőlem egy zöld-et :)
2020. jan. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
93%
Az én anyám nem fogyatékos, úgyhogy alhatott nálam 17 évesen a barátom, ugyanúgy, ahogy tisztelem én is annyira az önálló döntési jogát és az igényeit, hogy nem kell apácaként élnie. Nem tudom, hogy honnan veszi egyáltalán a bátorságot bárki, hogy beleugasson ilyen dolgokba egy bizonyos kor fölött. Emiatt szorongásos depressziós a fél ország, mert a sok controllfreak olyan nyomást tesz rá és önmagára is, aminek még csak léteznie sem kellene.
2020. jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!